Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

NOBONOBO

Minimalistyczny ZEN w Bratysławie

Minimalistyczny ZEN

Salon apartamentu w Bratysławie odwołuje się do stylu zen. Dzięki stonowanej kolorystyce i umiarowi w aranżacji panuje tu spokój i harmonia. To dowód na to, że luksus nie musi oznaczać przepychu.

Obszerny, bo mierzący aż 200 m2, apartament mieści się na ostatnim piętrze nowoczesnego budynku w centrum Bratysławy. Luksusowy penthouse otoczony jest z trzech stron balkonem. Jego właściciele mają do dyspozycji również taras na dachu, skąd rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na miasto. Salon apartamentu, gdzie znalazły się jedynie meble służące relaksowi, zalany jest światłem dzięki dużym oknom. Zmieniający się w ciągu dni widok zza nich zastępuje obrazy. Zgodnie z zasadą wnętrz w stylu zen w apartamencie znalazło się tylko to, co niezbędne. Panują tu równowaga między ilością przedmiotów a przestrzenią i dająca ukojenie zmysłom neutralna kolorystyka.

Na pierwszy plan wysuwają się tutaj jednak sofy młodej polskiej marki Nobonobo. Ustawione centralnie dwa białe modele Cushions wprost zapraszają do wypoczynku. Więcej na www.nobonobo.pl.

2020-03-04

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2021 InfoMarket