Wraz z TechniStone szkolą pracownie kamieniarskie

Wraz z TechniStone szkolą

TechniStone, producent udoskonalonego technicznie kamienia, zaprosił wyselekcjonowane studia kamieniarskie do hotelu Aries w Wiśle. Trzydniowe spotkanie w malowniczej okolicy Beskidu Śląskiego pozwoliło uczestnikom zyskać teoretyczną wiedzę na temat materiałów i urządzeń najczęściej stosowanych w nowoczesnych kuchniach.

Coroczny bal TechniStone zgromadził kilkadziesiąt najlepszych pracowni kamieniarskich z całej Polski. Po wystąpieniu gospodarzy swoją prezentację przedstawiła łódzka firma Comitor, dystrybutor zlewozmywaków, baterii i systemów sortowania Blanco, okapów Novy i rozdrabniaczy InSinkErator. Prezentację na temat Blanco wygłosił z ramienia Comitora Włodzimierz Nieradko, doradca techniczno-handlowy, a o marce Novy opowiadała Anna Bedyniak-Bielińska, marketing manager Comitor. Dzięki uprzejmości firmy TechniStone poza Comitorem w szkoleniu wzięły udział także firmy Leica, WiM i Natural Stones. Kilkudniowy wypoczynek w Wiśle zapewnił wszystkim uczestnikom spotkania nie tylko możliwość poszerzenia wiedzy o najbardziej zaawansowanych technicznie sprzętach AGD, ale i okazję do nawiązania bezcennych kontaktów. Przed częścią merytoryczną odbyły się tradycyjny kulig z góralskim poczęstunkiem i biesiada w chacie górskiej, a imprezę zakończył stylowy bal z atrakcjami. Więcej na www.comitor.pl.

2020-03-05