Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

SAMSUNG

Maksimum korzyści, minimum miejsca

Maksimum korzyści,

Nie rezygnuj z urządzeń najwyższej jakości nawet w małym mieszkaniu! Urządzenia AGD w wersji slim to doskonałe rozwiązanie w przypadku niewielkich wnętrz. Pralki, suszarki czy zmywarki o mniejszych wymiarach zajmują mniej miejsca i są wyjątkowo ustawne. Nie oznacza to, że odchudzone wersje sprzętów domowych są mniej funkcjonalne. Marka Samsung znalazła sposób na zamknięcie innowacyjnych technologii w mniejszym, stylowym opakowaniu.

Projekty mniejszych mieszkań potrafią zaskoczyć tym, jak bardzo są przemyślane. Mieści się w nich wszystko, co niezbędne pozostawiając pole do ciekawych aranżacji.  Na niewielkiej przestrzeni staramy się zmieścić cały nasz świat, nie rezygnując przy tym z wygody i komfortu. Samsung ułatwia nam urządzenie małej przestrzeni, oferując szereg sprzętów AGD o mniejszych gabarytach.

Kuchnia otwarta na salon

W małych mieszkaniach najczęściej możemy się spotkać z kuchnią otwartą na salon. Dobór urządzeń AGD do tego typu pomieszczeń musi być przemyślany, bowiem powinny one współgrać stylistycznie z częścią wypoczynkową. Dobrym rozwiązaniem będą urządzenia do zabudowy, np. zmywarka Samsung DW50R4050BB o szerokości 45 cm. Urządzenie jest ciche (pracuje na poziomie 46 db*), dzięki czemu możemy je uruchomić o każdej porze dnia bez obaw o hałas w całym mieszkaniu. W aneksie kuchennym ważne jest także umiejscowienie lodówki. Samsung posiada linię Kitchen Fit™ do częściowej zabudowy, która pozwala na idealne dopasowanie sprzętu do kuchennego wyposażenia bez ryzyka odstawania krawędzi urządzenia od mebli. Pozwoli to zachować spójność stylistyczną i cieszyć się innowacyjnymi funkcjami lodówki, takimi jak technologia Twin Cooling Plus™, która umożliwia niezależną pracę komór chłodziarki i zamrażarki. Gwarantuje to optymalne chłodzenie i utrzymanie wilgotności w każdej z komór oraz zapobiega mieszaniu się zapachów.

Pralka – w kuchni czy w łazience?

Bez względu na to, czy jesteśmy zwolennikami posiadania pralki w łazience czy w kuchni, mały metraż wymaga wyboru kompaktowego modelu. Pralka w kuchni to często wynik braku przestrzeni w łazience lub po prostu wygoda – dzięki temu mamy wszystkie sprzęty domowe w jednym miejscu. Mitem jest, że węższe pralki mają małą pojemność czy nie posiadają wszystkich niezbędnych funkcji, które pomagają dbać o ubrania. Samsung stworzył modele pralek oraz pralko-suszarek z uwielbianymi przez użytkowników technologiami, takimi jak dodatkowe drzwi AddWash™, dzięki którym na dowolnym etapie prania dodamy spodnie, koszulki czy skarpetki. Modele slim w portfolio Samsung mają aż do 8 kg załadunku, dzięki czemu możemy wyprać więcej rzeczy za jednym razem. Wyposażone są także w technologię EcoBubble™, dzięki której woda, powietrze i detergent łączą się jeszcze przed rozpoczęciem właściwego prania wnikając głęboko w tkaniny i zmiękczając zabrudzenia. Pozwala to na skuteczne pranie w niskich temperaturach. Zarówno posiadacze małych łazienek, jak i fani trzymania pralki w kuchni mogą wybrać urządzenie, które nie zajmie wiele miejsca i doskonale zadba o czystość ubrań i skutecznie je wysuszy.

Mały metraż mieszkania nie oznacza rezygnacji ze sprzętów wyposażonych w najnowsze i najskuteczniejsze technologie ułatwiające codzienne obowiązki. Sprzęty AGD w wersji slim to oszczędność miejsca przy zachowaniu tej samej wydajności i efektywności charakterystycznej dla urządzeń o tradycyjnych gabarytach.

* Na podstawie testów przeprowadzonych w wewnętrznym laboratorium, w trybie cichym.

Źródło: materiały prasowe Samsung

2020-03-11

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket