Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

SAMSUNG

Najczęściej kupowane pralki w Polsce w 2019 roku

Najczęściej kupowane pralki

Samsung w 2019 był liderem sprzedaży w kolejnej ważnej kategorii AGD w Polsce*. W 2019 roku Polacy najchętniej wybierali pralki wyprodukowane przez markę znaną z innowacyjnych rozwiązań i najnowszych technologii.

Urządzenia AGD marki Samsung od lat cieszą się zaufaniem Polaków. Wskazują na to wyniki raportów sprzedażowych: lodówki Samsung już kolejny rok z rzędu zajęły pierwsze miejsce w swojej kategorii.** Rok 2019 przyniósł kolejny sukces koreańskiej marki w sektorze sprzętu AGD. Raporty sprzedaży detalicznej międzynarodowej firmy badawczej za okres styczeń – grudzień 2019 potwierdzają, że Samsung był najczęściej kupowaną marką pralek w 2019 roku w Polsce.

„Projektując nowe urządzenia i rozwiązania zawsze wychodzimy od realnych potrzeb konsumentów. Tworzymy produkty, które mają faktyczny wpływ na poprawienie standardu naszego życia. Wyniki sprzedażowe pokazują, że kolejny rok z rzędu jesteśmy liderem w kategorii urządzeń chłodniczych, a rok 2019 zakończyliśmy jako lider w kategorii pralek. Ciągle rozwijamy i ulepszamy nasze produkty, aby jak najlepiej pomagały użytkownikom w codziennych obowiązkach. Pozycja lidera sprzedaży w kolejnej kategorii pokazuje, że polscy konsumenci doceniają nasze starania.” – mówi Piotr Stelmachów, Head of Consumer Electronics Division w Samsung Electronics Polska.

Unikalne technologie podbiły serca Polaków

Konsumenci doceniają unikalne technologie, które wyróżniają pralki Samsung na rynku. Wśród ulubionych rozwiązań Polaków jest AddWash™, czyli dodatkowe drzwi, dzięki którym na dowolnym etapie cyklu dodamy ubrania*** – od spodni przez bluzki i koszule po skarpetki. Z kolei technologia Eco Bubble™ umożliwia skuteczne pranie tkanin w niskich temperaturach, dbając jednocześnie o ich strukturę. Flagowy produkt Samsung – linia pralek QuickDrive™, dzięki zastosowanym technologiom pozwalają skrócić czas prania nawet o połowę****.

Koreańska marka dostarcza konsumentom urządzenia dopasowane do różnych potrzeb i stylów życia. Dzięki temu pralki Samsung były najczęściej wybierane przez Polaków w 2019 roku.

 

*W oparciu o raporty dot. miesięcznej sprzedaży detalicznej międzynarodowej firmy badawczej; Polska 1.2019–12.2019

**W oparciu o raporty dot. miesięcznej sprzedaży detalicznej międzynarodowej firmy badawczej; Polska 8.2016–12.2019

*** Drzwi otwierają się, jeśli temperatura wewnątrz bębna nie przekracza 50℃.

**** Na podstawie wewnętrznych badań. Skrócenie długości cyklu oraz oszczędność energii w zależności od wybranego modelu i programu prania.

Źródło: materiały prasowe Samsung

2020-03-11

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket