Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

MIELE

Pół roku zmywania w prezencie

Pół roku zmywania w prezencie

Przypominamy, że jeszcze do końca marca 2020 r. obowiązuje promocja, w której przy zakupie zmywarki z systemem AutoDos można otrzymać voucher na zestaw środków do zmywania PowerDisk. Może on wystarczyć nawet na pół roku zmywania.

Aby wziąć udział w akcji, należy zakupić model zmywarki, do której fabrycznie został dołączony voucher promocyjny. Voucher można zrealizować aż do 31 grudnia 2023 r. wyłącznie za pośrednictwem sklepu internetowego firmy Miele (strona internetowa shop.miele.pl). Aby skorzystać z promocji, należy wybrać przycisk „Realizacja vouchera” i w odpowiednie pole wpisać kod promocyjny. Do dokończenia zamówienia konieczne jest zalogowanie się do sklepu internetowego i zarejestrowanie zakupionej zmywarki oraz podanie jej numeru fabrycznego. W trakcie jednego zamówienia może zostać zrealizowany jeden kod promocyjny. Przesyłka zawierająca 6 szt. wkładów PowerDisk zostanie dostarczona na wskazany przez klienta adres w terminie 30 dni od złożenia zamówienia.

Szczegółowy regulamin akcji promocyjnej oraz pełną listę objętych nią modeli można znaleźć na stronie internetowej shop.miele.pl w zakładce „Vouchery”.

2020-03-05

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket