Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

BOSCH

Warsztaty Smaku

Warsztaty Smaku

Bosch poszerza kompetencje swoich Centrów Domowych Inspiracji w Warszawie i we Wrocławiu, przekształcając je w akademie gotowania, gdzie będą odbywać się profesjonalne kursy kulinarne. Poprowadzą je takie autorytety w dziedzinie gastronomii, jak Mateusz Gessler, Agnieszka Mielczarek, Łukasz Dobrowolski, czy Robert Wojnarowski. Liczba miejsc na warsztaty jest limitowana.

Warsztaty są tematyczne, więc każdy ma możliwość znalezienia czegoś dla siebie. W bogatej ofercie znajdziemy kursy wprowadzające nas w tajniki kuchni świata (np. kuchni francuskiej czy tajskiej), takie, które oferują porady żywieniowe (np. „Płaski brzuch”, „Jak schudnąć po 40?”), oraz okolicznościowe (np. z okazji walentynek). Szkolenia są płatne, a miejsca limitowane. Każdy kurs jest traktowany oddzielnie i jedna osoba może uczestniczyć w kilku spotkaniach. Przy zapisach obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”.

– Marka Bosch od kilku lat prowadzi portal kulinarny „Akademia Smaku”, w ramach którego współpracuje ze znanymi szefami kuchni i blogerami, by kulinarnie inspirować swoich użytkowników. „Warsztaty Smaku” to kolejny, naturalny krok w rozwoju tych kompetencji. Chcemy spotykać się z naszymi konsumentami i wspólnie z nimi gotować. Kursy są dla każdego – zarówno dla tych, którzy stawiają w kuchni swoje pierwsze kroki, jak i tych, którzy chcą odkryć sekrety gotowania prawdziwych mistrzów – mówi Hanna Stajuda, dyrektor Działu Komunikacji w BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.

Marka Bosch dołącza zatem dwa wyjątkowe miejsca do kulinarnej mapy Warszawy i Wrocławia, które bez wątpienia warto odwiedzić. Zapisy na warsztaty możliwe są za pośrednictwem strony www.warsztaty-smaku.pl.

Warsztaty Smaku
2020-03-05

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket