Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

FALMEC

Umacnia pozycję na rynku brytyjskim

Umacnia pozycję

Firma Falmec, włoski producent okapów, otworzyła odział Falmec UK Limited, umacniając tym samym swoją pozycję w Wielkiej Brytanii. Firma wzięła także udział w tamtejszych targach, prezentujących najnowsze trendy oferowane przez czołowych producentów i dostawców wyposażenia kuchni, łazienek oraz sypialni.

Za brytyjski oddział odpowiedzialny jest Sean Drumm, dotychczasowy dyrektor zarządzający w firmie Showtime w Dublinie, która była oficjalnym dystrybutorem sprzętu marki Falmec w Irlandii. W działaniach ma go wspierać Ron Blount (jako kierownik ds. rozwoju biznesu). Otwarcie oddziału w Wielkiej Brytanii podyktowane było chęcią umocnienia pozycji włoskiego producenta na tamtejszym rynku, który przez Falmeca uznawany jest za jeden z najbardziej perspektywicznych i satysfakcjonujących pod względem generowanych obrotów.

Firma Falmec – już jako brytyjski oddział Falmec UK Limited – obecna była po raz pierwszy na targach KBB, które odbywały się w Birmingham w dniach od 1 do 4 marca 2020 r. Na stoisku do dyspozycji odwiedzających byli wspomniani Sean Drumm, Ron Blount, a także Gary Butcher i Ashley Porter z nowo powstałej brytyjskiej placówki.

2020-03-05

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket