Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

VESTFROST

Stylowe chłodziarki w Katowicach

Stylowe chłodziarki

Na targach 4 Design Days marka Vestfrost, należąca do koncernu Vestel, zaprezentowała wyjątkowe AGD. Urządzenia Vestfrosta pokazały, że sprzęt nie musi być nudny, może być funkcjonalny, a do tego doskonale prezentować się w kuchennym wnętrzu.

Dla wszystkich pasjonatów architektury i wyjątkowego wzornictwa Vestfrost zaprezentował w Katowicach limitowaną edycję lodówek retro z motywami przeniesionymi wprost z obrazów utalentowanej polskiej artystki – Urszuli Clarise Kamińskiej. To już kolejny wspólny projekt. Wcześniej producent współpracował z malarką przy okazji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, podczas której na licytację trafiła niebieska lodówka z linii retro w wyjątkowym wykończeniu – z namalowaną charakterystyczną rakietą, która świeci w ciemności.

Na katowickich targach nie zabrakło również innych urządzeń retro Vestfrosta – okapów i kuchni wolnostojących. Producent zaprezentował zarówno bordową, jak i beżową wersję kolorystyczną urządzeń, które doskonale komponują się z chłodziarko-zamrażarkami z tej linii wzorniczej.

Vestfrost demonstrował także możliwości swoich chłodziarek do wina, z których duńska marka słynie od wielu lat. Wyeksponowano zarówno mniejsze modele, które można zamontować pod kuchennym blatem, jak i pojemne wolnostojące witryny chłodnicze.

Więcej informacji na vestfrosthome.eu i 4dd.pl.

Stylowe chłodziarki
Stylowe chłodziarki
Stylowe chłodziarki
2020-03-05

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket