Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

SAMSUNG

Chłodziarkozamrażarka Family Hub

Chłodziarkozamrażarka Family Hub

Podczas targów CES 2020 firma Samsung zaprezentowała najnowszą wersję lodówki Family Hub. Od czasu rynkowego debiutu ta linia chłodziarkozamrażarek zmieniła oblicze wielu domów. Modele do niej należące mogą być swoistymi centrami zarządzania, przypieczętowującymi rolę kuchni jako najważniejszego pomieszczenia w domu i ułatwiającymi planowanie codziennych obowiązków.

Projektując nową generację Family Hub, Samsung wziął pod uwagę doświadczenia użytkowników korzystających z poprzednich wersji lodówki. Dzięki temu stworzono urządzenie wyposażone w najbardziej pożądane innowacje.

Urządzenie pozwala spersonalizować całość doświadczeń związanych z jedzeniem – rekomenduje przepisy dostosowane do osobistych preferencji dietetycznych. Za jednym kliknięciem pomaga opracować plan posiłków na cały tydzień na podstawie przechowywanych produktów, a także ułatwia przygotowanie listy zakupów obejmującej wszystkie potrzebne składniki.

Metamorfozę przeszła także ceniona przez użytkowników funkcja ViewInside. Umieszczone w środku chłodziarki kamery wyposażono w zupełnie nową technikę AI do rozpoznawania obrazów, która automatycznie skanuje znajdujące się w lodówce produkty, identyfikuje je, a także przesyła powiadomienia o tym, co inni członkowie rodziny dokupili bądź spożyli.

Aby pomóc użytkownikom w jeszcze dokładniejszym i efektywniejszym planowaniu posiłków, Samsung nawiązał współpracę ze start-upem Whisk, niedawno przejętym przez Samsung Next. Whisk pomaga zaplanować kompleksowy posiłek, a nawet posiłki na cały tydzień. Innowacyjna technika dostosowuje przepisy w zależności od tego, ile osób będzie jadło, i opracowuje listę zakupów obejmującą składniki potrzebne do przyrządzenia kilku potraw.

Wprowadzenie ekranu Family Board do lodówek Family Hub miało ogromne znaczenie w życiu rodzin, które używają tej wirtualnej tablicy, aby podkreślać wagę ważnych chwil w życiu, a także dzielą się ulubionymi utworami i zdjęciami. W nowej wersji lodówki Family Board obsługuje także wideo przesłane do urządzenia prosto ze smartfona. Aby dzielenie się było prostsze, w Family Hub zaktualizowano również funkcję SmartView, która duplikuje treści z połączonych z lodówką telewizorów i urządzeń mobilnych Samsunga. Za sprawą orientacji pionowej na pełnym ekranie Family Hub można cieszyć się nakręconymi w pionie smartfonowymi filmami oraz treściami z mediów społecznościowych. Nowa Family Hub wynosi zarządzanie „inteligentnym” domem na zupełnie nowy poziom. Można teraz monitorować i kontrolować ponad 1000 urządzeń kompatybilnych ze SmartThings: włączać i wyłączać oświetlenie, sprawdzać, kto dzwoni do drzwi, ustawiać temperaturę czy zamykać drzwi wejściowe, a dzięki nowemu widżetowi wideo SmartThings można też skontrolować domowy monitoring, żeby z kuchni zobaczyć całą posesję.

Najnowszy model Family Hub jest jednocześnie przyjazny użytkownikowi, zaawansowany i nowoczesny, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla dzisiejszych kuchni, w których coraz częściej pojawiają się urządzenia podłączone do Internetu.

Wszystkie powyższe rozwiązania dostępne będą na wybranych rynkach.

Chłodziarkozamrażarka Family Hub
2020-02-11

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket