Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

FALMEC

Okap Spazio

Okap Spazio

Włoska marka okapów słynie z wyjątkowych, designerskich konstrukcji, które doceniane są nie tylko przez konsumentów, ale także przez fachowców z branży AGD i wzornictwa. Potwierdzeniem tego jest wyspowy model Spazio, który otrzymał wiele nagród i wyróżnień.

Spazio to znacznie więcej niż okap. Jego 180-centymetrowa wyspowa konstrukcja skrywa wygodne półki z matowego szkła do przechowywania naczyń oraz pojemniki na niewielki, ale własny, domowy ogród. Urządzenie wyposażone jest w złącze USB i gniazda zasilające, które pozwalają na ładowanie urządzeń elektrycznych. Nie zabrakło również praktycznego uchwytu na tablet, na którym można np. wyświetlać przepisy kulinarne, co znacznie ułatwia przygotowanie perfekcyjnego posiłku. Gotowanie staje się jeszcze prostsze dzięki uchwytom na przyprawy i rozmaite przybory kuchenne.

Urządzenie dostępne jest wyłącznie w wersji filtrującej pochłaniane powietrze. Dużą skuteczność pochłaniania i filtrowania powietrza, bez konieczności stosowania połączeń rurowych do odprowadzenia oparów, zapewnia innowacyjne, certyfikowane i opatentowane rozwiązanie Circle.Tech. W takim okapie ruch filtrowanego powietrza jest poziomy, a nie pionowy, jak w tradycyjnych modelach. Powietrze przepływa przez filtry otaczające silnik i jest rozprowadzane w sposób jednorodny. Równomierny rozkład wychodzących strumieni powietrza redukuje turbulencje, a w konsekwencji zmniejsza hałas wytwarzany przez okap. Przy najwyższym poziomie skuteczności pochłaniania (600 m3/h) głośność pracującego okapu wynosi 67 dB(A). Maksymalna moc silnika wynosi 130 W. Zastosowane w urządzeniu energooszczędne źródła światła LED charakteryzują się temperaturą barwową o wartości 3000 K. Zastosowany w modelu Spazio filtr dwuskładnikowy Carbon.Zeo ma bardzo długą trwałość – około 3 lat przy normalnym użytkowaniu okapu. Zaleca się jego regenerowanie co 18 miesięcy przez umieszczenie go w piecu w temperaturze 200 °C na dwie godziny. W komplecie znajduje się wymienny metalowy filtr przeciwtłuszczowy, który można myć. Zestaw zawiera również pilot zdalnego sterowania, który zapewnia wygodną obsługę urządzenia, nawet jeśli będzie ono zawieszone wysoko nad płytą grzejną.

Model Spazio wykonywany jest ze stali inox lub ze stali lakierowanej na kolor czarny. Zwarte wymiary i zmniejszona objętość okapów z systemem Circle.Tech pozwoliły wyprodukować modele o ograniczonej wysokości, a więc zgodne z najnowszymi trendami w projektowaniu. Wszystko to pozwala na optymalizację dostępnej przestrzeni w kuchni, tworząc piękniejsze i bardziej funkcjonalne otoczenie.

Okap Spazio
2020-02-11

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket