Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

VDB

Okap Genesis 90

Marka VDB, ceniona za wyjątkowe, unikalne wzornictwo nieustannie rozwija swoją ofertę produktową. Pierwszą z zapowiedzianych na ten rok nowości jest klasyczny okap. Przyścienny. Model o wymownej nazwie Genesis 90 wyróżnia nie tylko wyjątkowa stylistyka, ale i jakość wykonania.

Okap Genesis 90, jak sama nazwa wskazuje ma szerokość 90 cm, a zatem doskonale sprawdzi się zwłaszcza w dużych przestrzeniach i przestronnych aneksach kuchennych. Został wykonany m.in. z lakierowanej stali nierdzewnej, ale nie zabrakło tutaj również elementów z naturalnego drewna oraz energooszczędnego oświetlenia LED, którego barwa jest przyjazna dla wzroku użytkownika. Design urządzenia sprawia, że idealnie wpasowuje się ono w stylistykę nowoczesnych wnętrz. Okap pracuje w klasie efektywności energetycznej B.

Roczne zużycie energii przez model Genesis 90 nie powinno przekraczać 64 kWh. Na uwagę zasługuje także cicha praca tego okapu. Oferuje on 3 poziomy prędkości oraz tryb intensywny. Maksymalna wydajność wynosi 680 m3/h (w trybie intensywnym), a poziom wytwarzanego hałasu to 61 dB (A). Wyboru pożądanej szybkości pochłaniania oparów przez urządzenie można dokonać za pomocą wygodnego w obsłudze panelu dotykowego. W zestawie znajduje się także pilot zdalnego sterowania, który pozwala komfortowo zmieniać parametry pracy okapu, nawet wtedy, kiedy siedzimy wygodnie na kanapie w salonie połączonym z kuchennym aneksem.

Okap Genesis 90
2020-02-11

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket