Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

CIARKO

Okap sufitowy Su Light

Okap sufitowy Su Light

Firma Ciarko w odświeżonej linii produktowej Ciarko Design oferuje wiele wyjątkowych pod względem wzornictwa, a do tego funkcjonalnych okapów. Jednym z takich modeli jest sufitowy Su Light. Odpowiednio zabudowane urządzenie spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Duży, minimalistyczny, jednolity panel świetlny LED w modelu Su Light sprawia, że urządzenie na pierwszy rzut oka wygląda jak designerski element oświetlenia. Za jasną taflą emitującą mleczne światło skrywa się jednak potężny silnik, który działa z dużą efektywnością. Dzięki dyskretnej formie okap Su Light idealnie sprawdzi się w kuchniach otwartych na salon, zwłaszcza urządzonych w nowoczesnej lub loftowej stylistyce. Moc oświetlenia wykorzystywanego w u okapie wynosi 22 W.

Komfortową obsługę okapu zapewnia wygodny, elegancki pilot zdalnego sterowania. Sprawdzi się zwłaszcza w wypadku, gdy sufit w kuchni jest bardzo wysoki, a tym samym dostęp do urządzenia utrudniony. W kuchni połączonej z salonem bez problemu można uruchomić okap lub wyłączyć urządzenie, wygodnie siedząc na kanapie przed telewizorem.

Silnik okapu Su Light w ciągu godziny jest w stanie przefiltrować aż 710 m3 powietrza! Dzięki temu możemy zapomnieć o oparach czy intensywnych zapachach, które roznoszą się po całym domu podczas gotowania. Okap skutecznie się ich pozbędzie, zachowując w trakcie pracy niski poziom hałasu, bo 66 dB przy maksymalnej wydajności w trybie normalnej pracy (79 dB w trybie Boost). Urządzenie pracuje w klasie efektywności energetycznej B. Roczne zużycie energii nie powinno być większe niż 65,8 kWh. Moc całkowita urządzenia to 192 W. Zastosowanie płaskiego silnika o dużej wydajności pozwoliło zmniejszyć wysokość okapu do zaledwie 19 cm! Dzięki temu można go zamontować bez potrzeby wykonywania kłopotliwych i skomplikowanych prac remontowych. Wystarczy wyciąć w sufitowej zabudowie otwór o odpowiedniej wielkości i przykręcić okap za pomocą 4 śrub. Dużym udogodnieniem w niskich wnętrzach jest również możliwość zamontowania silnika poza okapem (w zasięgu do 8 m). Pozostałe wymiary, czyli szerokość i głębokość, to odpowiednio 90 i 60 cm. Przewód elektryczny dołączony do okapu ma długość 2,20 m, co powinno wystarczyć na wygodne podłączenie go w zabudowie, np. nad wyspą kuchenną. Urządzenie może pracować w oparciu o filtr węglowy (model FWK 300), który należy wymieniać co ok. 4 miesiące. Okap Su Light dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych: czarnym i białym z inoksowymi elementami.

Okap sufitowy Su Light
2020-02-11

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket