Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

VESTFROST

Okap VE-90RSABG

Okap VE-90RSABG

Dla tych, którzy poza stylowym wzornictwem od produktu oczekują funkcjonalności i bawią się stylami, marka Vestfrost na nowo zdefiniowała pojęcie nowoczesnego okapu. Jej linię retro, do której należy model VE-90RSABG, charakteryzują stylowe wzornictwo, subtelne wykończenia i efektowne szczegóły, które zgrabnie połączono z praktycznymi rozwiązaniami technicznymi.

W modelu VE-90RSABG zastosowano wydajny i energooszczędny silnik bezszczotkowy BLDC (od ang. BrushLess Direct-Current motor). Urządzenie, mimo klasycznej stylistyki, jest wyjątkowo funkcjonalne i energooszczędne. Pracuje w klasie efektywności energetycznej A++. Roczne z użycie energii nie powinno przekraczać 30 kWh. Okap wyposażony został w 3 tryby pracy o różnej skuteczności pochłaniania, a dodatkowo tryb intensywny, popularnie określany jako Boost. Klasa efektywności filtrowania tłuszczu w wypadku okapu VE-90RSABG to D. Skuteczne oświetlenie przestrzeni roboczej w kuchni zapewniają energooszczędne LED-y. Dzięki zastosowanej jednostce napędowej okap marki Vestfrost jest też stosunkowo cichy. Przy maksymalnym poziomie wydajności pochłaniania w trybie normalnej pracy, która wynosi 535 m3/h, hałas wytwarzany przez okap osiąga 66 dB. Wydajność pochłaniania w trybie Boost to na tomiast 745 m3/h ( poziom ha - łasu to wówczas 72 dB).

Model VE-90RSABG ma kolor beżowy. Wyraźnie podkreślone kształty okapu uzupełnia stylowy chromowany uchwyt, który idealnie współgra ze wzornictwem kuchni wolnostojącej marki Vestfrost, również utrzymanej w stylu retro. Na rynku dostępna jest także bordowa wersja kolorystyczna tego okapu – model VE–90RSABR. Szerokość u rządzenia to 90 cm, a głębokość 50 cm. Cena okapu to 1999 z ł.

Więcej informacji na temat modelu VE-90RSABG, a także pozostałych sprzętów retro, jakie znajdują się w ofercie marki Vestfrost, można znaleźć na stronie internetowej marki: www.vestfrosthome.eu.

Okap VE-90RSABG
2020-02-10

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket