Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

CAMBRIDGE AUDIO

Qobuz w odtwarzaczach sieciowych

Brytyjski producent hi-endowego sprzętu – firma Cambridge Audio – wprowadził strumieniowe przesyłanie dźwięku w dużej rozdzielczości i usługę pobierania plików Qobuz do swojego tercetu odtwarzaczy sieciowych.

Obsługa serwisu streamingowego Qobuz została wprowadzona do modeli Edge NQ, Azur 851 N oraz CXN V2. Jest zintegrowana z popularną aplikacją mobilną StreamMagic dla systemów iOS i Android, która współpracuje z odtwarzaczami sieciowymi firmy Cambridge Audio, zapewniając intuicyjną nawigację i wygodne sterowanie dostępnymi źródłami multimediów za pomocą smartfona lub tabletu.

Obsługiwane są wszystkie dostępne rozdzielczości przetwarzania dźwięku oferowane w ramach planów transmisji strumieniowej Qobuz – od 320 kbit/s po jakość CD i rozdzielczość 24 bit oraz częstotliwość próbkowania 192 kHz.

Aby obsługa serwisu Qobuz we wspomnianych odtwarzaczach sieciowych została wprowadzona, konieczne jest przeprowadzenie aktualizacji oprogramowania układowego w tych urządzeniach. O dostępności aktualizacji użytkownik powiadamiany jest za pośrednictwem aplikacji StreamMagic. Serwis Qobuz oferuje wyjątkową gamę gatunków muzycznych, jak również treści wydawnicze dostępne wyłącznie dla abonentów, wyselekcjonowane przez niezależnych ekspertów. Qobuz oferuje subskrypcję usług transmisji strumieniowej z dostępem do ponad 40 mln utworów o dźwięku w jakości CD, a także do ponad 2 mln utworów wysokiej rozdzielczości do 24 bit/192 kHz w wielu różnorodnych gatunkach muzycznych.

Qobuz w odtwarzaczach sieciowych
2020-02-10

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket