Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

LG

LG OLED Fountaine i Wave – artystyczne instalacje

LG OLED Fountaine i Wave

Imponująca konstrukcja wykonana z elastycznych ekranów LG OLED w spektakularny sposób prezentowała wyjątkowe cechy matryc LG OLED, niezrównaną jakość obrazu oraz elastyczność.

Odwiedzający stoisko LG na w ystawie CES 2020 mogli odwiedzić wewnętrzną strefę „The Fountaine” (fontanna), w której znajdowała się instalacja rolowanych telewizorów LG Signature OLED TV R (model 65RX). Instalacja zachwycała gości zsynchronizowanym pokazem 20 telewizorów LG OLED z rolowanym ekranem. Wyjątkowo smukłe i elastyczne ekrany były rozwijane oraz zwijane w choreograficznej sekwencji, prezentując jednocześnie znakomitą jakość wyświetlanego obrazu. LG Signature OLED R jest jedynym na świecie telewizorem, k tórego wyświetlacz chowa się w stylowej, aluminiowej podstawie.

Druga instalacja LG OLED – Wave została wykonana z 200 komercyjnych 55-calowych ekranów LG OLED (128 wklęsłych i wypukłych oraz 72 płaskich) o błyszczącym wykończeniu. Konstrukcja o wysokości 6 m i szerokości 25 m w niespotykany dotąd sposób prezentowała piękno przyrody, pozwalając zwiedzającym wystawę CES na odbycie niepowtarzalnej podróży. Od pokazu potęgi oceanów po rozbłysk zorzy polarnej instalacja LG OLED Wave zachwycała zmysły obrazem oraz dźwiękiem, które otaczają publiczność i przenoszą ją w najpiękniejsze miejsca na Ziemi. Widzowie mogą nawet doświadczyć wrażenia, że chodzą pod falami oceanu.

Fascynujące instalacje OLED potwierdzają, że firma LG jest technicznym liderem, zdolnym do wprowadzania zadziwiających innowacji. Ze względu na brak modułu podświetlającego, wyświetlacze LG OLED są wyjątkowo lekkie i smukłe, co pozwala na produkowanie telewizorów, k tóre można idealnie płasko wieszać na ścianie lub są tak elastyczne, że dają się rolować jak plakat.

2020-02-10

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket