Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

TCL

Nagroda „8K QLED TV Award”

Nagroda „8K QLED TV Award”

TCL Electronics, jedna z czołowych firm w światowej branży producentów telewizorów, została wyróżniona przez International Data Group (IDG) na targach CES 2020 wysokiej rangi nagrodą „8K QLED TV Gold Award 2019–2020” za serię telewizorów premium X91.

Częścią serii jest telewizor 8K X915, który wkrótce będzie dostępny w Europie. Nagroda dla TCL jest wyrazem uznania za imponujący poziom konkurencyjności produktów firmy i zastosowanie najnowszych w branży, innowacyjnych rozwiązań technicznych. Jury złożone ze światowych ekspertów i przedstawicieli najważniejszych mediów wybrało zwycięzców po przeanalizowaniu różnych cech poszczególnych marek. Firmy wyróżnione nagrodą muszą wykazywać duży potencjał innowacyjności i być liderami w swojej branży. – TCL wykorzystuje innowacyjną technologię, by umożliwić wdrażanie „inteligentnych” rozwiązań i zapewnić naszym klientom na całym świecie najlepsze wrażenia wizualne – powiedział Kevin Wang, dyrektor generalny TCL Industrial Holdings i TCL Electronics.

Seria X91, która w Europie będzie reprezentowana przez model 75-calowy, to telewizor z wyświetlaczem QLED (Quantum Dot) o rozdzielczości 8K, z systemem HDR Dolby Vision i systemem audio marki Onkyo z Dolby Atmos.

2020-02-10

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket