Strona domowa / Artykuły / Inteligentny Zamek i Klucze

NETATMO

Inteligentny Zamek i Klucze

Inteligentny Zamek i Klucze

Netatmo, jeden z liderów w dziedzinie rozwiązań „inteligentnego” domu, zaprezentował swój nowy produkt – „Inteligentny Zamek i Klucze” na targach CES.

Zestaw pozwala na łatwe i bezpieczne zarządzanie dostępem do domu. Otwieranie i zamykanie drzwi odbywa się za pomocą aplikacji mobilnej lub przy użyciu „inteligentnego” klucza”, który działa podobnie jak klasyczny klucz. Użytkownik może skonfigurować dowolną liczbę inteligentnych kluczy dla danego zamka i dezaktywować zgubiony lub skradziony klucz. Możliwe jest także zdalne udzielanie dostępu do mieszkania gościom z dowolnego miejsca.

– „Inteligentny” zamek” opracowaliśmy tak, by był odporny na włamania fizyczne i informatyczne. Produkt spełnia najbardziej wymagające certyfikaty bezpieczeństwa dotyczące zamków. Odpowiada on na rosnącą potrzebę na produkty praktyczne, niezawodne i niewymagające abonamentu.

Zamek działa za pośrednictwem łącza Bluetooth i nie jest połączony z Internetem. Z „inteligentnymi kluczami”, których nie można modyfikować bez autoryzacji ani podrobić, łączy się za pośrednictwem NFC (Near-Field Communication). Zamek wyposażony jest w akcelerometr, który wykrywa wibracje związane z ewentualną próbą włamania. Użytkownik posiada dostęp do historii korzystania z drzwi wejściowych poprzez aplikację. Inteligentny zamek wyposażony jest w baterię o dwuletnim okresie działania. Gdy bateria jest bliska wyczerpania, użytkownik jest informowany specjalnym sygnałem dźwiękowym przy zamykaniu bądź otwieraniu drzwi lub poprzez powiadomienie w aplikacji, jeśli znajduje się w zasięgu połączenia Bluetooth zamka. Gdy bateria jest całkowicie wyczerpana, użytkownik może skorzystać z awaryjnego podłączenia za pomocą przewodu microUSB, aby otwierać drzwi do czasu wymiany baterii.

Inteligentny Zamek i Klucze
2020-02-10
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket