Strona domowa / / Artykuły / Płyta grzejna

BEKO

Płyta grzejna HII64801F2HT

Płyta grzejna

Wygodne gotowanie i precyzyjna obsługa

Oferta sprzętu grzejnego marki Beko powiększyła się o innowacyjny model płyty grzejnej HII64801F2HT. Został on wyposażony w cztery funkcjonalne pola indukcyjne o średnicy 18 cm, które zostały podzielone na dwie strefy IndyFlex. Nowa płyta to bezpieczeństwo i wygoda gotowania oraz eleganckie, minimalistyczne wzornictwo, a więc cechy, które doceniają zarówno amatorzy gotowania, jak i profesjonalni, doświadczeni kucharze.

Zastosowana w modelu HII64801F2HT technika IndyFlex pozwala na połączenie pól indukcyjnych, a tym samym zwiększenie przestrzeni grzejnej. Umożliwia to przygotowywanie potraw w większych naczyniach, np. w brytfannie, dużym garnku lub na dużej patelni. Sterowanie Premium Direct pozwala na niezależną regulację mocy grzania dla każdego pola. Urządzenie ma funkcję autogotowania. W praktyce są to trzy zaprogramowane tryby pracy – smażenie, duszenie i utrzymywanie w cieple. Odpowiedni program można aktywować za pomocą jednego dotknięcia płyty, a urządzenie samo ustawi odpowiednią moc grzania.

Przy użyciu funkcji zatrzymania Stop & Go można na pewien czas wyłączyć wszystkie aktywne strefy gotowania oraz ponownie je załączyć przy poprzednich ustawieniach, a wszystko to zaledwie jednym przyciskiem. To idealne udogodnienie w razie niespodziewanej konieczności opuszczenia kuchni, np. gdy potrzebuje nas małe dziecko lub zawita do nas niespodziewany gość.

Dostępna jest ponadto funkcja Booster, pozwalająca na zwiększenie mocy grzania, przyspieszająca nagrzewanie i skracająca czas gotowania. Po wyłączeniu funkcji Booster pole grzewcze wraca do nastawionej mocy grzewczej. Płyta ma również wskaźnik ciepła resztkowego i funkcję blokowania panelu sterującego (zabezpieczającą przed niepożądaną zmianą parametrów pracy urządzenia). Nie zabrakło także timera, czyli możliwości zaprogramowania czasu gotowania dla każdej z dostępnych stref. Po upływie nastawionego czasu pole grzewcze wyłączy się automatycznie. Płyta ma też zabezpieczenie przed przegrzaniem i zalaniem.

Wymiary użytkowe urządzenia to 58 × 51 cm (odpowiednio szerokość i głębokość). Całkowita moc modelu HII64801F2HT wynosi 7200 W.

Płyta grzejna
2020-01-07
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket