Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

BREVILLE

Czajnik VKT146X i toster VTT946XZ z linii New York

Czajnik VKT146X i toster VTT946XZ

Styl z Manhattanu

Najnowsza linia stylistyczna marki Breville czerpie inspiracje wprost z modnego Broadwayu. Stylowa kolekcja New York, w skład której wchodzą czajnik i toster, to urządzenia, bez których nie może obyć się śniadanie i które nadadzą blasku nowoczesnej kuchni.

Czajnik Breville VKT146X z linii New York ma pojemność 1,7 l, co oznacza możliwość przygotowania nawet 8 filiżanek wrzątku. Poziom wody można podejrzeć w czytelnym okienku. Dzięki mocy 2400 W czajnik w kilka chwil zagotuje wodę. Jego podstawa jest obrotowa, więc można go odstawiać w dowolny sposób, a o czystość wody dba wyjmowany zmywalny filtr. W podstawie można schować przewód.

Toster Breville New York nie tylko wyróżnia się wyjątkowym designem, ale przede wszystkim charakteryzuje się niezwykłą funkcjonalnością. Funkcja „Podnieś i zobacz” umożliwia sprawdzenie postępu opiekania bez anulowania procesu tostowania. Dodatkowo, gdy pieczywo będzie gotowe, funkcja wysokiego podnoszenia wysuwa grzanki powyżej poziomu spoczynkowego, ułatwiając ich wyjęcie. Głębokie szczeliny o zmiennej szerokości z łatwością zmieszczą pieczywo o różnej grubości. Niezależne sterowanie dwiema grzankami i możliwość personalizacji opiekania każdej z nich za pomocą pokrętła zarumienienia zapewnią, że uzyskamy dokładnie takie grzanki, jak lubimy. Wyjmowana tacka na okruchy ułatwia czyszczenie, a schowek na przewód pomaga utrzymać porządek na kuchennym blacie. Kolekcja New York charakteryzuje się subtelną czarną barwą. Oba urządzenia wyposażono w delikatne podświetlenie, które oprócz tego, że jest stylowym dodatkiem, to również sygnalizuje pracę.

Czajnik VKT146X i toster VTT946XZ
Czajnik VKT146X i toster VTT946XZ
2020-01-07

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket