Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

RUSSELL HOBBS

Linia wzornicza Velocity

Linia wzornicza

Szybko, stylowo i smacznie

Marka Russell Hobbs po sukcesach klasycznej linii Retro czy nowoczesnej Inspire wprowadza do oferty serię Velocity, która wyróżnia się nieco ascetyczną stylistyką, przemawiającą do konsumentów ceniących proste formy.

W serii tej znajdziemy dwa blendery, czajnik, toster oraz ekspresy do kawy. Bliżej przyjrzymy się elementom stanowiącym podstawę serii śniadaniowej, tj. czajnikowi, tosterowi i klasycznemu ekspresowi przelewowemu. Wzorniczo w kolekcji dominuje szczotkowana stal nierdzewna z polerowanymi akcentami, dlatego też urządzenia prezentują się niezwykle stylowo. Seria nie bez kozery nazywa się Velocity (ang. prędkość) – nazwa przede wszystkim odnosi się do wydajności urządzeń, które należą do najszybszych w ofercie Russell Hobbs. Czajnik Veloicty o symbolu 23940-70 ma moc 2400 W i przygotuje filiżankę wrzątku w 46 sekund. Dzióbek został precyzyjnie wyprofilowany, więc w trakcie nalewania woda nie rozlewa się. Praca czajnika jest sygnalizowana niebieskim podświetleniem. Oprócz czytelnej skali poziomu wody został on wyposażony w oznaczenie stref szybkiego gotowania – 1, 2 lub 3 filiżanki.

Pokrywa jest automatycznie otwierana, a podstawa obrotowa. Pojemność czajnika wynosi 1,7 l. Toster z linii Velocity oznaczony symbolem 24140-56 ma precyzyjne pokrętło z 11 stopniami opiekania, co pozwala na precyzyjną kontrolę. Wyposażono go w funkcje rozmrażania i podgrzewania, a system Lift & Look pozwala w dowolnym momencie sprawdzić poziom opieczenia, W zestawie znajdują się też szczypce do łatwego wyjmowania pieczywa. Dzięki dużej szerokości i głębokości otworów w tosterze można opiekać najróżniejsze rodzaje pieczywa.

O szybkie przygotowanie kawy zadba ekspres przelewowy 24050-56. Wystarczy 7 minut do przygotowania dzbanka kawy o pojemności 1,25 l. Aby wydobyć pełnię aromatu ze zmielonych ziaren, producent zastosował technikę głowic prysznicowych WhirlTech, które dozują wodę. Ekspres ma 24-godzinny programator czasowy oraz funkcję automatycznego czyszczenia. W zestawie znajduje się łyżeczka do odmierzania kawy. Po przygotowaniu napoju temperatura jest podtrzymywana przez 40 sekund.

Linia wzornicza
Linia wzornicza
2020-01-07

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket