Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

SAMSUNG

Odkurzacz bezprzewodowy POWERstick Jet

Odkurzacz bezprzewodowy

200 W mocy ssącej

Duża moc ssąca (aż do 200 W), wygodna wolnostojąca stacja ładująca i filtracja HEPA to tylko niektóre innowacyjne rozwiązania w nowym odkurzaczu bezprzewodowym Samsung POWERstick Jet. Urządzenie wydmuchuje powietrze pozbawione szkodliwych mikrocząsteczek, takich jak alergeny, i pozwala utrzymać dom w perfekcyjnej czystości.

Skuteczność odkurzacza zapewniają system Jet Cyclone oraz silnik Digital Inverter, który optymalizuje przepływ powietrza, pozwalając uzyskać dużą nieprzerwaną moc ssącą – na poziomie aż do 200 W. Gwarantuje to efektywne czyszczenie różnych rodzajów powierzchni, od dywanów przez podłogi po tapicerowane meble. W zależności od potrzeb możemy wybrać jeden z trzech trybów pracy: maksymalny, średni lub eco. Odkurzacz wyposażony został także w system filtrujący HEPA, który wyłapuje do 99,999 proc. zanieczyszczeń, takich jak kurz i alergeny, dzięki czemu wydmuchiwane na zewnątrz powietrze jest czyste.

POWERstick Jet to urządzenie, które zawsze będzie pod ręką i pomoże utrzymać mieszkanie w czystości. Samodzielna stacja ładująca służy także jako uchwyt na odkurzacz i akcesoria. Nie trzeba jej montować do ściany, co pozwala na trzymanie urządzenia w dowolnym pomieszczeniu w domu. Po pełnym naładowaniu odkurzacz pracuje do 60 minut. Wygodnym rozwiązaniem jest również możliwość dokupienia drugiej baterii i ładowania jej w trakcie użytkowania sprzętu. Zapewnia to aż do 120 min pracy urządzenia bez przerw na ładowanie.

Do odkurzacza dołączonych jest wiele pomocnych akcesoriów, np. szczotka Soft Action Brush z antystatycznego włosia, która dokładnie zbiera kurz z podłogi. Jej obracająca się o 180° głowica pozwala na dotarcie do wszystkich zakamarków. W pakiecie znajdziemy też miniturboszczotkę, szczotkę do kurzu, szczelinówkę i elastyczną szczotkę. Ta ostatnia świetnie sprawdzi się przy odkurzaniu karniszy, lamp czy innych trudno dostępnych miejsc. Wszystkie akcesoria zaprojektowane są tak, aby pomóc nam dokładnie wyczyścić każdą powierzchnię w domu. POWERstick Jet jest niezwykle lekki – sam odkurzacz (bez akcesoriów) waży zaledwie 2,7 kg. Jego pozostałe atuty to także cicha praca oraz pojemnik o pojemności 0,5 l, który jest łatwy w czyszczeniu – można myć go wodą.

Odkurzacz bezprzewodowy
Odkurzacz bezprzewodowy
2020-01-07

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket