Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

MIELE

Pół roku zmywania gratis

Pół roku zmywania gratis

Trwa promocja firmy Miele, w której przy zakupie zmywarki z systemem AutoDos można otrzymać voucher na zestaw środków do zmywania PowerDisk. Może on wystarczyć nawet na pół roku zmywania.

Promocja obowiązuje do 31 marca 2020 r. przy zakupie zmywarki, do której fabrycznie został dołączony voucher promocyjny. Voucher można zrealizować do 31 grudnia 2023 r. tylko za pośrednictwem sklepu internetowego firmy Miele (strona internetowa shop.miele.pl). Aby skorzystać z promocji należy wybrać przycisk „Realizacja vouchera” i w odpowiednie pole wpisać kod promocyjny. Do dokończenia zamówienia konieczne jest zalogowanie się do sklepu internetowego i zarejestrowanie zakupionej zmywarki oraz podanie jej numeru fabrycznego. W trakcie jednego zamówienia może zostać zrealizowany jeden kod promocyjny. Przesyłka zawierająca 6 szt. wkładów PowerDisk zostanie dostarczona na wskazany przez klienta adres w terminie 30 dni od złożenia zamówienia.

Szczegółowy regulamin akcji promocyjnej, w tym pełną listę modeli objętych akcją promocyjną, można znaleźć na stronie internetowej shop.miele.pl w zakładce „Vouchery”.

2019-12-27

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket