Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

SAMSUNG

Pralka z nagrodą CES 2020

Pralka z nagrodą CES 2020

Pralka Samsung WF8500V została wyróżniona nagrodą „CES Innovation Awards 2020”. Jury doceniło przede wszystkim dużą wydajność prania, a także funkcjonalność urządzenia, która sprawia, że cały proces jest mniej stresujący i angażujący dla użytkownika, a przy tym oszczędza jego czas.

Urządzenie zostało wyposażone w pojemny bęben i łączność Wi-Fi, która pozwala na wygodną regulację parametrów prania, w tym sterowanie głosowe z wykorzystaniem smartfona. Urządzenie dostępne jest obecnie na rynku amerykańskim w czarnej matowej wersji kolorystycznej z chromowanymi elementami.

Pralka WF8500V to niejedyne urządzenie Samsunga, które zdobyło nagrodę targów CES 2020 za wybitne wzornictwo i innowacje techniczne. Łącznie we wszystkich kategoriach konkursowych sprzęt Samsunga otrzymał aż 46 nagród. W prestiżowej kategorii „Best of Innovation” doceniono m.in. smartfon Galaxy Note10+ 5G.

Produkty wybierane do tego prestiżowego konkursu oceniane są przez grupę niezależnych projektantów przemysłowych i inżynierów oraz przedstawicieli mediów branżowych. Nagrodzone modele są prezentowane podczas branżowych targów Consumer Electronics Show, odbywających się w Las Vegas.

2019-12-27

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket