Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

AKPO

Na targach „Mebel 2019”

Na targach „Mebel 2019”

Pod koniec listopada w Moskwie odbyły się międzynarodowe targi „Mebel 2019”. We współpracy z lokalnym partnerem handlowym firma Akpo zaprezentowała swoje produkty na efektownym i nowoczesnym stoisku, obok którego nie sposób było przejść obojętnie.

Czterodniowe targi mebli, akcesoriów meblowych i wyposażenia wnętrz po raz kolejny przyciągnęły tłumy zainteresowanych nie tylko branżą wnętrzarską i meblarską, ale również nowinkami technicznymi w świecie AGD czy innowacyjnym sprzętem kuchennym. Nie zabrakło też pokazów kulinarnych i atrakcyjnej ekspozycji rozmaitych produktów. Marka Akpo była obecna w Moskwie ze swoją najnowszą, niezwykle bogatą ofertą urządzeń do zabudowy. Odwiedzający stoisko polskiego producenta i zarazem czołowej w naszym kraju marki w segmencie okapów, mogli podziwiać obok tej sztandarowej grupy produktów, także płyty grzewcze czy piekarniki. W segmencie okapów nie zabrakło nowości, w tym m.in. modeli WK-9 Topaz i WK-4 Kastos, a więc hitu sprzedażowego Akpo w nowej odsłonie. Wszyscy zainteresowani mogli przy okazji zasięgnąć fachowego doradztwa w zakresie dużego AGD i zabudowy kuchennej.

Warto podkreślić, że firma Akpo otrzymała od rosyjskiego organizatora nagrodę za najładniejsze stoisko targów. Kolejna edycja tej wyjątkowej dla branży imprezy odbędzie się w 2020 r. w dniach od 23 do 27 listopada.

Na targach „Mebel 2019”

2019-12-27

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket