Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

CANON

Aplikacja Creative Park na Święta

Aplikacja Creative Park

Na przed świątecznym spotkaniu zaproszeni goście mogli poznać najnowszą aplikację Canona Creative Park i w praktyce wykonać projekt ozdoby świątecznej. To powrót do zapomnianych wycinanek w atrakcyjnej formie.

Aplikacja Creative Park, która była oferowana na komputerach z system Windows i Mac, jest teraz dostępna w wersji mobilnej na smartfony i tablety. Canon Creative Park dostarcza szeroką gamę szablonów, które można łatwo wydrukować, a potem złożyć. Można zrobić wszystko, co się zechce – od pudełek na prezenty i kalendarzy adwentowych po zabawki dla dzieci. Z jej pomocą można tworzyć oryginalne dekoracje świąteczne wystroju wnętrz jak i realizować atrakcyjne trójwymiarowe modele origami. Więcej informacji na temat aplikacji Creative Park można znaleźć na stronie https://creativepark.canon/pl/index.html

Aplikacja Creative Park

Wystarczy do tego drukarka, papier i kilka podstawowych narzędzi do wycinania i składania elementów ozdoby. Projekty można drukować bezpośrednio z aplikacji na drukarce marki Canon zgodnej z  aplikacją Creative Park. W ofercie jest kilkanaście modeli współpracujących drukarek atramentowych.

Aplikacja Creative Park

Na zorganizowanych warsztatach, były realizowane projekty ozdób świątecznych domków i gwiazdek. Do ich wykonania organizatorzy przygotowali zestawy składające się z wydrukowanych na kartonach formatu A4 projektów ozdób świątecznych, podłoża do cięcia, linijki,nożyczek, nożyka, kleju i wykałaczki.

Aplikacja Creative Park

Przy zdolnościach manualnych i wprawie ozdobę można wykonać w kilkanaście minut.

Aplikacja Creative Park

Wykonane ozdoby można było sfotografować aparatem Zoemini z wbudowaną miniturową drukarką do zdjęć formatu 2 x 3 cale. 

Aplikacja Creative Park i drukarka to doskonały sposób powrotu do zapomnianych wycinanek, w atrakcyjnej formie od projektu do świątecznej ozdoby.

2019-12-16

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket