Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

AERIAL

Szkolenie Aerial Training Day

Szkolenie

19 listopada br. w siedzibie firmy Dantherm w Gądkach pod Poznaniem odbyło się szkolenie z zakresu osuszania budynków i usuwania szkód wyrządzonych przez wodę. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele największych firm z tej branży w Polsce.

Podczas prelekcji, którą poprowadził ekspert z dziedziny nowoczesnych technik osuszania Laars Diehl z niemieckiego oddziału grupy Dantherm, uczestnikom zaprezentowano m.in. innowacyjny system osuszania podposadzkowego Aercube. Wiele uwagi poświęcono omówieniu samych metod osuszania pomieszczeń, ich skuteczności oraz prawidłowemu przebiegowi całego procesu. Podkreślano, że usuwanie szkód spowodowanych zalaniem lub powodziami wymaga nie tylko profesjonalnego sprzętu, ale również głębokiej znajomości procesów zachodzących w otoczeniu. Kluczem do sukcesu jest trwałe usunięcie nadmiernej wilgoci przez wdrożenie odpowiedniej metody osuszania oraz zastosowanie optymalnych rozwiązań technicznych. Firma Dantherm oferuje najwyższej klasy sprzęt marki Aerial stosowany w całej Europie, ale podstawą ich skuteczności jest również opracowana przez lata doświadczeń metodologia pracy z nimi.

W drugiej części spotkania, o charakterze panelu dyskusyjnego, uczestnicy mieli możliwość bezpośredniego zapoznania się z urządzeniami z oferty firmy Dantherm i wypróbowania ich. Oprócz systemu Aercube zaprezentowano także najnowszy osuszacz marki – Aerial AD 20 oraz szeroką gamę osuszaczy Master, a także inne produkty wspomagające osuszanie, takie jak nagrzewnice powietrza, wentylatory, promienniki podczerwieni. Szkolenie Aerial Training Day miało na celu zaprezentowanie nie tylko bogatej oferty profesjonalnych produktów, ale przede wszystkim kompleksowych rozwiązań technicznych w zakresie usuwania szkód wyrządzonych przez wodę, które Dantherm z sukcesami rozwija na przestrzeni kilkunastu ostatnich lat.

2019-12-09

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket