PRO

Demo Tour PRO 2019

Demo Tour PRO

Jesienią tego roku firma PRO wystartowała z nowym cyklem szkoleń i pokazów skierowanych do profesjonalistów. Odwiedziła już 16 województw i przeszkoliła setki klientów.

Samochód pokazowy prezentował w swoim wnętrzu część bogatej oferty produktowej marki. Razem z partnerami handlowymi firma organizuje dni otwarte i pikniki, w trakcie których największym zainteresowaniem cieszą się szkolenia z zakresu urządzeń laserowych i optycznych oraz narzędzi ręcznych. Spotkania z klientami to doskonała okazja do szerszego zaprezentowania firmy PRO oraz omówienia wszystkich modyfikacji i nowości w asortymencie, a także do zapoznania się z innowacjami technicznymi. Firma zaprasza wszystkich profesjonalistów na co dzień związanych z branżą budowlaną lub narzędziową do odwiedzenia mobilnego showroomu. Więcej informacji dostępnych jest na stronie FB/protoolsnarzedzia.

2019-12-09