Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

HULTAFORS GROUP

Nabywa Custom LeatherCraft Manufacturing

Nabywa

Do oferty Hultafors Group trafiła nowa marka. Przedsiębiorstwo gromadzi marki premium, jak Snickers Workwear, Hultafors, Wibe Ladders, Solid Gear, Dunderdon, Toe Guard, Johnson Level i Hellberg Safety. Tym razem jego portfolio uzupełnia firma Custom Leather-Craft Manufacturing.

Grupa Hultafors podpisała umowę przejęcia Custom LeatherCraft Manufacturing LLC (CLC) z siedzibą w Los Angeles w Kalifornii w Stanach Zjednoczonych. CLC jest czołowym w branży projektantem, deweloperem i sprzedawcą sprzętu roboczego, środków ochrony osobistej i sprzętu outdoorowego. Ich produkty obejmują paski narzędzi, torby narzędziowe, nakolanniki, rękawiczki i inny sprzęt outdoorowy. Firma została założona w 1983 r. i zatrudnia około 60 pracowników, a jej produkty są sprzedawane pod marką CLC w Stanach Zjednoczonych i marką Kuny’s Leather w Kanadzie.

Cieszymy się z tego przejęcia, ponieważ uważamy, że CLC będzie istotnym elementem układanki w realizacji naszej strategii w Ameryce Północnej. CLC ma niezrównane osiągnięcia w zakresie doskonałości, jakości i innowacyjności produktów w swoich kategoriach, dzięki czemu firma doskonale nadaje się do bycia częścią Hultafors Group – mówi Ole Kristian Jodahl, dyrektor generalny Hultafors Group AB.

Przejęcie jest częścią strategii grupy Hultafors, mającej na celu wzmocnienie obecności w Ameryce Północnej i poszerzenie portfolio o atrakcyjne kategorie produktów. Dzięki przejęciu zwiększą się zarówno możliwości sprzedaży, jak i marketingu w Ameryce Północnej, a także relacje z kluczowymi klientami w kanale dystrybucji.

2019-12-09

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket