Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

TOOLS & HARDWARE SHOW

Nowe targi narzędziowe już w kwietniu!

Nowe targi narzędziowe

W największym w Polsce centrum wystawienniczo targowym PTAK Warsaw Expo w dniach 23–25 kwietnia odbędzie się pierwsza edycja targów Tools & Hardware Show.

To jedyne w Polsce i najszybciej rozwijające się branżowe targi narzędziowe i prac wykończeniowych, które wyróżnia nowoczesna hybrydowa formuła, łącząca klasyczne targi z pokazami i demonstracjami prac budowlanych, wykończeniowych, stolarskich, montażowych i DIY. Zwiedzający będą mieli dogodną okazję zapoznać się z bogatą i zróżnicowaną ofertą czołowych marek narzędzi i elektronarzędzi do obróbki drewna, metalu oraz prac wykończeniowych wraz z ofertą nowoczesnej odzieży roboczej i akcesoriów. Targi narzędziowe Tools & Hardware Show to wydarzenie branżowe cieszące się coraz większym zainteresowaniem. Bardzo dobra lokalizacja, charakterystyka oraz udogodnienia logistyczne Centrum Targowo-Kongresowego Ptak Warsaw Expo dają duże możliwości wystawcom z branży budownictwa. Podczas trzech dni targowych spotkają się w jednym miejscu przedstawiciele głównych dystrybutorów i producentów działających na polskim rynku. Udział w imprezie potwierdziły już takie firmy i marki jak Agentools, Hikoki, PRO, Yato, Högert Technik, Fein, Mafell czy Snickers Workwear.

Firmy zainteresowane udziałem w targach Tools & Hardware Show w roli wystawców mogą zgłaszać się bezpośrednio do Pana Jakuba Goska – j.gosk@warsawexpo.eu, tel. 507-664-262. Oficjalna witryna wydarzenia to: warsawtoolsshow.com.

Partnerem strategicznym imprezy jest Grupa Prace Wykończeniowe skupiająca ponad 82 tyś. aktywnych fachowców z wielu branży między innymi obróbki drewna, metalu, białej zabudowy i prac budowlanych. Na przestrzeni ponad 2000 m2, będzie prezentować 10 tematycznych stanowisk pokazowych, pojazdy demonstracyjne oraz odbędą się warsztaty i seminaria. Wydarzeniem towarzyszącym, które będzie się równoległe odbywało są targi maszyn budowalnych Construction Machinery Exhibition.

2019-12-09

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket