Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

HIKOKI, METABO

Horst W. Garbrecht dyrektorem operacyjnym KOKI Holdings

Horst W. Garbrecht

Horst Garbrecht został dyrektorem operacyjnym (COOE) Koki Holdings w Europie japońskiej matki-spółki Metabo. Przyjął tę rolę równolegle ze swoją funkcją prezesa zarządu Metabo GmbH z siedzibą w Nürtingen.

Elektronarzędzia Hikoki były znane pod marką Hitachi do października 2018 r. Zmiana nazwy była wynikiem oddzielenia się Koki Holdings od japońskiego koncernu Hitachi. Europejska siedziba Koki Holdings zostanie założona w Nürtingen, dzięki czemu będzie domem w Europie dla swoich dwóch głównych marek: Hikoki i Metabo. Kluczowe funkcje urządzeń marki Hikoki w Europie będą rozwijane w Nürtingen. Wykorzystane zostaną również rezultaty synergii z istniejącą strukturą Metabo. Wszystkie niezależne spółki Hikoki z siedzibą w Europie zachowają swoją niezależność.

Hikoki być może jest stosunkowo młodą marką, ale stoi za nią 70-letnie doświadczenie Hitachi Power Tools – mówi Garbrecht. – Japończycy, podobnie jak my, Niemcy, od dziesięcioleci cieszą się znakomitą reputacją, jeśli chodzi o technologię elektronarzędzi. Hikoki, jeszcze jako Hitachi, zyskało sobie renomę w dziedzinie elektronarzędzi wykorzystywanych w przemyśle budowlanym. Narzędzia, takie jak ciężkie młoty udarowe i gwoździarki Hikoki, są od tego czasu uważane za najlepsze, jakie rynek ma do zaoferowania w tej dziedzinie. Dlatego z niecierpliwością czekam nie tylko na dalszy rozwój marki Metabo, ale również na dołożenie wszelkich starań, aby wykorzystać imponującą historię Hitachi Power Tools do zbudowania pomyślnej przyszłości dla Hikoki w Europie – mówi nowy COOE.

2019-12-09

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket