Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

VESTFROST

Chłodziarkozamrażarka VR-BB27612H0S

Chłodziarkozamrażarka

Chłodzenie i mrożenie w zabudowie

Marka Vestfrost powiększyła ofertę sprzętu chłodniczego. Jednym z jej najnowszych urządzeń jest model VR-BB27612H0S. Nowa chłodziarko-zamrażarka tego producenta to rozwiązanie uniwersalne, które pozostaje niezauważalne w kuchennej zabudowie i pozwala zaaranżować wnętrze kuchni według preferencji domowników.

Jednocześnie możliwości techniczne, które skrywają się za drzwiami modelu VR-BB27612H0S, pozwalają zadbać o dłuższą świeżość przechowywanych produktów spożywczych. W urządzeniu zastosowano technikę No Frost, zapewniającą równomierne chłodzenie artykułów spożywczych. System obiegu powietrza działa niezależnie dla komory chłodziarki i zamrażarki. Dzięki temu ciepłe powietrze może być skutecznie usuwane ze środka i zastępowane przez chłodne. Artykuły spożywcze są równomiernie schładzane, a zapachy nie przenikają między komorami. Na ściankach nie osadza się szron, a rozmrażanie jest automatyczne.

W chłodziarce znajduje się szuflada z regulacją wilgotności, idealna do przechowywania warzyw i owoców. Zastosowany w niej filtr Maxi Fresh redukuje poziom etylenu, który naturalnie uwalnia się z roślin w procesie dojrzewania, ale negatywnie wpływa na warzywa i owoce, przyspieszając ich starzenie się. Do dyspozycji użytkownika są ponadto cztery praktyczne półki w komorze chłodzenia i kolejne cztery na drzwiach.

Vestfrost, jako renomowany producent winiarek, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że wino potrzebuje odpowiednich warunków do przechowywania. Chłodziarka ma więc pomiędzy półkami wygodny i praktyczny wieszak, który można przeznaczyć właśnie na butelki z winem. Co ważne, nie zajmuje on zbyt dużo cennej przestrzeni wewnątrz urządzenia. Wnętrze chłodziarki jest podświetlane energooszczędnymi LED-ami (od góry i po bokach). Wygodną obsługę zapewnia panel dotykowy Touch Control.

Komora zamrażania skrywa dwie szuflady o różnych rozmiarach i jedną wygodną w użytkowaniu półkę na prowadnicach Sliding Tray. Zdolność zamrażania urządzenia to 3 kg/24 h. Pojemność użytkowa chłodziarki wynosi 180 l, a zamrażarki 63 l. Model VR-BB27612H0S pracuje w klasie efektywności energetycznej A++. Roczne zużycie energii nie powinno przekraczać 226 kWh. Poziom hałasu wytwarzanego podczas pracy urządzenia to 41 dB.

2019-12-03

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket