Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

STADLER FORM

Nawilżacz ultradźwiękowy Emma

Nawilżacz ultradźwiękowy

Nawilżanie w każdym miejscu

Zimą suche powietrze może nam doskwierać nie tylko w domu, ale i w innych miejscach, np. biurze czy samochodzie. Problem ten można łatwo rozwiązać przy pomocy nawilżacza. Urządzeniem takim jest Stadler Form Emma, który możemy mieć zawsze przy sobie dzięki kompaktowym gabarytom.

Już sam sposób pakowania pokazuje, jak niewielkim urządzeniem jest Emma. Praktycznie wszystkie komponenty można umieścić w zbiorniku na wodę (zdjęcie 1) o pojemności 0,5 l. To nie tylko ułatwia transport, ale pozwoliło również na ograniczenie materiałów niezbędnych do pakowania sprzętu. Po nalaniu wody zbiornik wystarczy podłączyć do podstawy (zdjęcie 2)  i włączyć nawilżacz. Tu pojawia się kolejna niespodzianka. Producent do zasilania wykorzystuje standardową ładowarkę ze złączem USB i przewód USB-C (zdjęcie 3). To bardzo duża zaleta przede wszystkim dlatego, że nawilżacz możemy zasilić tą samą ładowarką co telefon lub odwrotnie – smartfon podładujemy zasilaczem nawilżacza. W trakcie testów sprawdziliśmy to i z zasileniem Emmy bez problemu poradziła sobie ładowarką Samsunga Galaxy S10e, a nawet powerbank z wyjściem USB o napięciu 5 V i natężeniu prądu 2 A. Z kolei smartfon podłączony do zasilacza nawilżacza był ładowany. W podróż wystarczy więc zabrać jedną ładowarkę. Ten sposób zasilania pozwala na użytkowanie urządzenia w praktycznie dowolnym miejscu.

Sterowanie urządzeniem jest niezwykle proste. Wyposażono je w dwa przyciski (zdjęcie 4) – włącznik oraz wygaszający kontrolki LED i ak tywujący tryb nocny. Urządzenia ma 2 poziomy intensywności pracy. Na obu jest słyszalne, jednak jest to przyjemny szum, niedoskwierający, nawet jeśli sprzęt umieścimy na nocnym stoliku. Mgiełka wodna wydobywa się z niewielkiego otworu (zdjęcie 5), nawilżacz ma również automatyczny wyłącznik, aktywujący się po skończeniu wody. Sam sprzęt jest również – jak przystało na markę Stadler Form – bardzo atrakcyjny wizualnie, Emma jest nie tylko kompaktowa, ale zaskakuje ciekawą formą. Może stanowić ciekawy dodatek na biurku czy stoliku nocnym. Dostępna jest w kolorze czarnym lub białym. Nawilżacz Emma (zdjęcie 6) to świetna propozycja dla tych, którzy poszukują urządzenia kompaktowego, przy którego pomocy zapewnimy właściwą wilgotność powietrza, np. w podróży w pokoju hotelowym. Sprawdzi się w mniejszych pomieszczeniach, takich jak sypialnia czy pokój dziecięcy. Jego największą zaletą są kompaktowe wymiary. Po złożeniu urządzenie zajmuje w zasadzie tyle samo miejsca co niewielki bidon. Uniwersalny standard zasilania sprawia, że skorzystamy z niego nawet jeśli zapomnimy zasilacza. Wystarczy podłączyć do niego ładowarkę smartfona.

Nawilżacz ultradźwiękowy

(zdjęcie 1)

Nawilżacz ultradźwiękowy

(zdjęcie 2)

Nawilżacz ultradźwiękowy

(zdjęcie 3)

Nawilżacz ultradźwiękowy

(zdjęcie 4)

Nawilżacz ultradźwiękowy

(zdjęcie 5)

Nawilżacz ultradźwiękowy

(zdjęcie 6)

2019-12-02

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2021 InfoMarket