Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

AMICA

Czajnik bezprzewodowy KM6011

Czajnik bezprzewodowy KM6011

Dostępny w ofercie polskiej firmy czajnik to nowość zaprezentowana na targach IFA. Model KM6011 został wyposażony w funkcję regulacji temperatury wody, a jego obudowę wykonano ze stali szlachetnej.

W podstawie czajnika umieszczono dotykowy panel sterowania, przy pomocy którego można wygodnie programować temperaturę wody. Producent pozwala na ustawienie temperatury w zakresie od 40 do 90 °C z przedziałem co 10 °C. Dzięki temu możemy ją dobrać właściwie do przygotowywanego naparu. O tym, jaka aktualnie jest wybrana, informuje czytelny wyświetlacz LED. Przydatnym rozwiązaniem jest również funkcja automatycznego podtrzymywania temperatury, dzięki której mamy zawsze do dyspozycji odpowiednio przygotowaną wodę. Moc czajnika wynosi 1800 W, a pojemność 1,5 l.

Producent zastosował oczywiście płaską grzałkę, a co za tym idzie, także obrotową podstawę. Urządzenie możemy więc odkładać na miejsce w dowolny sposób. Dodatkowo gumowe nóżki zapewniają stabilną pozycję i bezpieczeństwo, zapobiegając ślizganiu się nawet na mokrej powierzchni. Oprócz tego czajnik wyposażono w system podwójnych ścian Safe- Touch, który sprawia, że ryzyko oparzenia zostało ograniczone do minimum. To szczególnie przydatne, gdy w kuchni przebywają również dzieci. Amica wykorzystała wydajne i trwałe kontrolery firmy Strix, które zapewniają bezpieczeństwo użytkowania. Dzięki funkcji zabezpieczenia przed przegrzaniem, gdy temperatura w grzałce czajnika niebezpiecznie wzrośnie, system ochronny wyłączy cały obwód.

Obudowę czajnika wykonano ze stali szlachetnej, co oznacza nie tylko minimalistyczne wzornictwo. Materiał ten w żaden sposób nie wpływa na jakość wody i nie nadaje jej np. nieprzyjemnego posmaku. W rączce ukryto przycisk EasyOpen, dzięki któremu nie trzeba ręcznie podnosić pokrywy czajnika. Wystarczy go wcisnąć, aby wygodnie nalać wodę.

Czajnik bezprzewodowy KM6011
2019-11-28

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket