Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

AMICA

Piekarnik ED57638BA+ Q-type WiFi

W ofercie marki Amica dostępne są piekarniki kompatybilne z modułem Wi-fi i aplikacją mobilną, a do tego wyposażone w wiele przydatnych funkcji i rozwiązań technicznych ułatwiających przygotowywanie potraw. Przykładem innowacyjnego modelu jest piekarnik ED57638BA+ Q-type WiFi, który spełni wymagania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Piekarniki marki Amica od lat należą do najlepiej wyposażonych na rynku. Tak jest i w wypadku innowacyjnych urządzeń z linii Q-type. Wspomniany model ma aż 11 różnych funkcji grzania i 19 gotowych programów pieczenia. Wybór pożądanych programów ułatwia czytelny wyświetlacz LCD.

Dzięki specjalnej aplikacji mobilnej, umożliwiającej zdalne sterowanie piekarnikiem, można mieć nad nim pełną kontrolę. Za pomocą aplikacji nie tylko kontrolujemy status pracy piekarnika, ale możemy go także włączyć, nawet nie będąc w domu, by zaraz po powrocie błyskawicznie przygotować ulubione danie.

Urządzenie zostało wyposażone w zaawansowany BakingPro System, który zapewnia precyzyjne i równomierne rozprowadzanie ciepła, stabilną temperaturę wewnątrz pojemnej, 77-litrowej komory. Dzięki dużym blachom i ułatwiającym wysuwanie ich stabilnym prowadnicom pieczenie potraw nawet na kilku poziomach jest bardzo wygodne. Wnętrze komory nagrzewa się do 150 °C w czasie poniżej 3 min. O stopniu nagrzania informuje elegancki, podświetlany na czerwono uchwyt. Podświetlenie włącza się podczas pieczenia, a wyłącza dopiero po jego zakończeniu, kiedy temperatura w komorze spadnie poniżej 40 °C. Front piekarnika pozostaje chłodny dzięki trzem solidnym szybom. Środkowa jest szybą refleksyjną, która odbija ciepło i zapobiega nadmiernemu nagrzewaniu się szyby zewnętrznej. System SoftClose, wykorzystujący zawiasy ze specjalnymi tłumikami, zapewnia łagodne domykanie drzwi.

Piekarnik wyposażony jest w blokadę programatora, która eliminuje możliwość przypadkowego uruchomienia czy zmiany ustawień parametrów piekarnika, np. przez dzieci. Komorę możemy czyścić katalitycznie. Co więcej, wnętrze urządzenia pokryte zostało emalią EasyClean. Jest ona pozbawiona porów i zagłębień sprzyjających osadzaniu się brudu i tłuszczu.

Urządzenie należy do k lasy energetycznej A+. Zużycie prądu nie powinno przekraczać 0,99 kWh/cykl (0,71 kWh/cykl z włączonym termoobiegiem).

Piekarnik ED57638BA+ Q-type WiFi
Piekarnik ED57638BA+ Q-type WiFi
2019-11-28

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket