Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

DALI

Soundbar Katch One

Soundbar

Swoboda instalacji i dobre brzmienie

Duński producent kolumn głośnikowych, firma DALI, ponownie wykracza poza znane kanony wzornictwa. Tym razem wprowadziła do oferty soundbar Katch One, którego brzmienie zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Urządzenie wyposażono w dwa tryby przetwarzania dźwięku – „Focus” oraz „Wide”. Pierwszy z nich oferuje skoncentrowane i zbliżone do liniowego (bez jakiejkolwiek korekcji) odtwarzanie dźwięku, podczas gdy „Wide” zapewnia szerokie, imponujące i bardzo dynamiczne brzmienie – kładąc nacisk na wypełnienie całego pomieszczenia odsłuchowego potężnymdźwiękiem. Soundbar został wyposażony w 10 przetworników, dopasowanych do wzmacniacza o mocy 4 × 50 W. Podczas gdy dwa przetworniki wysokotonowe z miękką kopułką dostarczają czysty i szczegółowy dźwięk, cztery duże pasywne przetworniki współpracują z czterema aktywnymi wooferami, generując bas, który jest mocny, głęboki i precyzyjny, a wszystko to w celu zapewnienia jak najlepszej jakości dźwięku.

Tkanina, z której wykonana została maskownica znajdująca się na froncie, została dobrana ze względu na bardzo dobre właściwości akustyczne, dzięki czemu dźwięk przenika przez nią bez utraty energii i detali brzmieniowych. Oprócz aspektu wizualnego materiał ten pomaga również soundbarowi wpasować się w wystrój pomieszczenia.

Ważną częścią wizualnej strony soundbara są trzy stylowe rozwiązania montażowe, dzięki którym Katch One może trafić w gusta praktycznie każdego użytkownika. Pierwszym są skórzane paski do montażu naściennego. Ten sposób instalacji soundbara ukrywa okablowanie, utrzymując porządek. Soundbar można również ustawić na półce lub na meblach dzięki stylowym drewnianym nóżkom, które znajdują się w zestawie. Jeśli mamy problem z miejscem na instalację, nic straconego – Katch One można zainstalować w pobliżu telewizora za pomocą uchwytu montażowego z znajdującego się tyłu soundbara.

Model DALI Katch One został wyposażony w niezbędne wejścia audio i wideo, które umożliwiają mu współpracę z różnorodnymi urządzeniami. Na tylnym panelu dostępne są wejście HDMI (z obsługą zwrotnego kanału audio), 2 wejścia optyczne i wejście analogowe minijack. Oprócz tego soundbar wyposażono w wyjście na zewnętrzny subwoofer aktywny, moduł Bluetooth i obsługę kodeka aptX. W zestawie znajduje się pilot zdalnego sterowania. Sugerowana cena detaliczna urządzenia to 3999 zł.

2019-11-04

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket