Strona domowa / / Artykuły / Nawilżacz powietrza

CONCEPT

Nawilżacz powietrza ZV1010

Nawilżacz powietrza

Aromaterapia i nawilżone powietrze

Zima to czas, kiedy szczególnie może dokuczać nam suche powietrze w pomieszczeniach. Dlatego warto wyposażyć się w nawilżacz, który zwiększy w nich wilgotność.

Concept ZV1010 to ultradźwiękowy nawilżacz, k tóry w ytwarza tak zwaną zimną parę. Jego główną zaletą jest, podobnie jak w wypadku innych nawilżaczy ultradźwiękowych, małe zużycie energii. W tym modelu jest to 12 W przy zachowaniu dużej wydajności. Nawilżacz powietrza nadaje się do pomieszczeń o powierzchni do 20 m2. Jest to idealna pierwsza pomoc na przeziębienia lub problemy z oddychaniem. Dzięki swoim kompaktowym rozmiarom świetnie sprawdzi się w praktycznie każdym pomieszczeniu. Nawilżacz ma dwie opcje regulacji intensywności pary – 60 ml/h lub 20 ml/h. Wystarczy napełnić zbiornik o pojemności 1,2 l, k tóry pozwoli na pracę urządzenia przez nawet 60 godzin. Gdy woda się skończy, urządzenie automatycznie wyłączy się. W zestawie znajduje się szczoteczka ułatwiająca czyszczenie nawilżacza.

Dzięki ZV1010 w domu może unosić się piękny zapach. Wystarczy dodać kilka kropli swojego ulubionego olejku lub innej esencji zapachowej do zbiornika wody, aby przyjemna woń wypełniła pomieszczenie. Jest to również rozwiązanie idealne na sen. Jedną z przyczyn złego snu może być przesuszone powietrze w sypialni, które źle wpływa na drogi oddechowe i powoduje chrapanie. Świetnym rozwiązaniem jest nawilżacz powietrza, który dosłownie natychmiast tworzy idealny klimat do spokojnego snu. Ponadto można dodać ekstrakt ziołowy z eukaliptusa lub mięty do zbiornika wody, aby ułatwić oddychanie. Dzięki bardzo cichej pracy urządzenie można umieścić w sypialni, a także obok łóżeczka dziecka.

Można także użyć nawilżacza jako lampki nocnej. Szczególnie polubią go dzieci, które boją się zasnąć w ciemności. Urządzenie tworzy bardzo przyjemną i delikatną atmosferę. Dostępne jest 7 różnych barw.

Nawilżacz powietrza
Nawilżacz powietrza
2019-11-04
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket