Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

CIARKO

Okap Hydria

Okap

Wyspa czystego powietrza

Firma Ciarko, jeden z największych producentów okapów w Polsce, a jednocześnie ważny europejski i światowy dostawca tego typu asortymentu, nieustannie zaskakuje klientów wprowadzanymi do oferty urządzeniami. Tym razem odświeżyła linię Ciarko Design. Należy do niej nowa wersja wyspowego modelu Hydria.

Projektanci i inżynierowie firmy Ciarko, wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom konsumentów oraz aktualnym trendom, niejednokrotnie już zaskakiwali rynek wieloma innowacjami. Nie inaczej jest i tym razem. Nowa Hydria ma 125 cm wysokości, 44 cm szerokości i 44 cm głębokości. Dostępna jest w dwóch opcjach kolorystycznych – czarnej lub białej. Okap zwraca uwagę nie tylko swoimi gabarytami, ale przede wszystkim opływowym kształtem i wieloma możliwościami aranżacyjnymi. Został wykonany z bardzo dobrej jakości materiałów, które są stosowane m.in. do produkcji ekskluzywnych jachtów.

Hydria wykorzystuje energooszczędne, a do tego efektowne oświetlenie Warm LED – o ciepłej barwie, zbliżonej do barwy naturalnego światła słonecznego. Dzięki niemu okap nie tylko doskonale oświetla przestrzeń roboczą, ale też stanowi znakomity element dekoracyjny kuchennego wnętrza.

Komfort podczas wykonywania codziennych czynności w kuchni zapewnia funkcja sterowania za pomocą gestów. Dzięki systemowi Gesture Control, aby włączyć urządzenie, wystarczy w pobliżu okapu przesunąć poziomo dłoń od lewej do prawej. W podobny sposób można zwiększyć szybkość pochłaniania. Jeżeli chcemy wyłączyć okap lub zmienić tryb prędkości na niższy, wystarczy poruszyć dłonią w odwrotnym kierunku – od prawej do lewej. Z kolei przytrzymanie dłoni pod okapem przez ok. 2 sekundy pozwala włączyć lub wyłączyć oświetlenie. Taki bezdotykowy system sterowania ułatwia utrzymanie sprzętu w czystości.

Zastosowany w modelu Hydria innowacyjny i cichy silnik bezszczotkowy (BLDC, od ang. BrushLess Direct- -Current motor) oczyszcza powietrze w krótkim czasie i nie zakłóci spokoju domowników nawet podczas pracy na najwyższym biegu. Okap świetnie radzi sobie nawet w wypadku dużych, otwartych pomieszczeń. Zastosowane rozwiązania techniczne pozwoliły na zmniejszenie zużycia energii aż o 30 proc. w porównaniu z pierwowzorem. Nowa wersja modelu Hydria pracuje w klasie efektywności energetycznej A. Wydajność okapu wynosi 600 m3/h, a poziom hałasu wytwarzany podczas jego pracy to 63 dB.

Okap
2019-11-04

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket