Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

RAVANSON

Chłodziarkozamrażarki z linii Retro

Chłodziarkozamrażarki

Wzorniczy powrót do przeszłości

Chłodziarkozamrażarki w stylu retro są chętnie wybierane przez klientów na całym świecie. Różnokolorowe wersje obudów, opływowe kształty, zaokrąglone narożniki, charakterystyczne, często masywne uchwyty mają w sobie mnóstwo uroku. Swoją propozycję utrzymaną w stylistyce retro ma dla klientów również firma Ravanson.

Producent wprowadził do oferty dwa rodzaje chłodziarkozamrażarek, a w każdym z nich dostępne są różne wersje kolorystyczne. Pierwszym rodzajem urządzeń z linii Retro marki Ravanson są modele z zamrażalnikiem górnym o pojemności 51 l. Temperatura, jaka panuje w komorze zamrażania, to najczęściej spotykana wartość, czyli –18 °C. Zdolność zamrażania wynosi natomiast 2,6 kg/24 h. Chłodziarka ma w tym wypadku 157 l. Wnętrze komory chłodzenia skrywa m.in. szklane półki, pojemnik na warzywa i owoce oraz specjalną półkę na butelki. Podświetlane jest energooszczędnymi LED-ami. Urządzenia zostały wyposażone w funkcję automatycznego rozmrażania chłodziarki, a ich klasa efektywności energetycznej to A++. Nowe modele marki Ravanson są wyjątkowo ciche. Poziom hałasu wytwarzanego podczas pracy nie powinien przekraczać 39 dB. Istnieje możliwość przełożenia drzwi chłodziarki i zamrażarki, dzięki czemu będą one otwierały się w tę stronę, która najbardziej odpowiada użytkownikowi. W wersji z zamrażarką górną dostępne są dwie opcje kolorystyczne: czarna (model LKK-210RB) oraz kremowa (model LKK-210RC).

Drugim ze wspomnianych rodzajów wśród nowych urządzeń chłodniczych Ravansona są kompaktowe, jednodrzwiowe lodówki z chłodziarką o pojemności 106 l, wyposażone w komorę niskich temperatur o pojemności 12 l, w której panuje standardowe –18 °C. W tej wersji dostępne są nie dwa, a trzy warianty kolorystyczne. Oprócz modeli czarnego (LKK-120RB) i kremowego (LKK-120RC) dostępny jest także różowy pastelowy (LKK-120RP). Urządzenia te zostały podobnie wyposażone, jak opisywane wcześniej modele z zamrażalnikiem górnym. Również mają możliwość przełożenia drzwi, charakteryzują się takim samym poziomem hałasu i pracują w tej samej klasie efektywności energetycznej co modele LKK-210RB i LKK-210RC. Zostały także wyposażone w automatyczne rozmrażanie komory chłodzenia. Mają jednak nieco mniejszą zdolność zamrażania, która w tym wypadku wynosi 2 kg/24 h.

Chłodziarkozamrażarki
2019-11-04

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket