Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

SPOTIFY

Integracja ze Snapchatem

Integracja ze Snapchatem

Za pośrednictwem Spotify możemy słuchać muzyki i podcastów w dowolnym miejscu i czasie. Z kolei Snapchat pozwala informować naszych znajomych na bieżąco o wydarzeniach z naszego życia. Dzięki połączeniu możliwości tych dwóch aplikacji użytkownicy mogą udostępniać utwory odsłuchiwane w aplikacji.

W ramach integracji użytkownicy mogą dzielić się między sobą ulubionymi utworami, albumami artystów, podcastami, a nawet całymi playlistami bezpośrednio w aplikacji Snapchat. Aby podzielić się utworem muzycznym ze znajomymi przez Snapchat, wystarczą trzy proste kroki. Po pierwsze, należy wybrać opcję „Udostępnij” podczas słuchania dowolnego utworu, albumu lub podcastu, a następnie wybrać „Snapchat” z rozwijanej listy. Wówczas aplikacja utworzy nowy „snap” z pełną grafiką albumu. Po tym wystarczy już tylko edytować i wysłać „snap” do jednej lub kilku wybranych osób albo udostępnić go w swojej relacji.

W wypadku, gdy znajomy wyśle nam „snapa” z załączoną piosenką, playlistą lub podcastem, możemy od razu rozpocząć przesłuchiwanie. Jak to działa? Przesuwamy z dołu do góry palcem po ekranie dotykowym urządzenia i klikamy stosowną kartę kontekstową. Aplikacja Spotify automatycznie otworzy nadesłany przez znajomego utwór lub playlistę.

Wprowadzona wraz z nową aktualizacją funkcja ma pomóc szybciej i łatwiej dzielić się użytkownikom Snapchata gustami muzycznymi. Jest ona dostępna zarówno na urządzeniach z systemem iOS, jak i Androidem.

2019-10-30

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket