Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

KAERCHER

Doceniony za wzornictwo

Doceniony

Jedno z najbardziej prestiżowych międzynarodowych wyróżnień w świecie wzornictwa przemysłowego – „iF Design 2019” – trafiło do dwóch produktów niemieckiego giganta.

Kapituła doceniła nowy mop elektryczny FC 3 oraz przełomową myjkę ciśnieniową KHB. Oba urządzenia są zasilane bateryjnie, pozwalają więc na swobodę pracy i to zarówno w domu (mop FC 3), jak i na posesji (myjka KHB). Świadomość tego, że ludzie chcą otaczać się pięknymi, dobrze zaprojektowanymi przedmiotami była zawsze cechą właścicieli firmy Kärcher. Za wzornictwo produktów dla domu i ogrodu od prawie dwóch dekad odpowiada ta sama osoba. Jest nią Michael Meyer, dyrektor ds. projektowania przemysłowego produktów H&G. To jego zespołowi firma zawdzięcza szereg nagród i wyróżnień w konkursach wzorniczych, lecz także miliony zadowolonych klientów.

Projektując, musimy nie tylko skupić się na swej fantazji i wizji twórczej, lecz także brać pod uwagę funkcjonalność produktu dla klientów. Dlatego też mój zespół i ja prowadzimy stałą wymianę doświadczeń i informacji z naszymi inżynierami – powiedział o swojej pracy Michael Meyer

2019-10-30

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket