Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

BOSCH

Kuchnia Mateusza Gesslera

Kuchnia

Jak wygląda? Łączy w sobie funkcjonalność i francuską elegancję. Za jej projekt odpowiada Dorota Szelągowska, która przemyślane i użytkowe rozwiązania oprawiła w stylową zabudowę. Aby efekt był perfekcyjny, kuchnia została wyposażona w nowoczesne urządzenia marki Bosch. Dla dwójki ambasadorów Akademii Smaku to był oczywisty wybór.

Utrzymana w odcieniach szarości kuchnia w mieszkaniu Mateusza Gesslera kryje w sobie zarówno utrzymane w tradycyjnej stylistyce meble, jak i nowoczesne, zaawansowane AGD marki Bosch. Spośród sześciu zaproponowanych przez Dorotę Szelągowską projektów swojego domowego kulinarnego królestwa Mateusz wybrał ten, który najbardziej odpowiadał jego gustom. Mateusz Gessler chciał kuchnię, która będzie przede wszystkim funkcjonalna.

Nie chciałem mieć domu na pokaz – tłumaczy restaurator. Nie da się ukryć, że stworzona przez Dorotę Szelągowską przestrzeń odznacza się dużą funkcjonalnością, ale i domowym charakterem. Dyskretnie ukryty pod szafkami okap czy wkomponowana w kredens zmywarka robią wrażenie, a dzięki ich specyfi cznemu umieszczeniu udało się uniknąć skojarzeń z kuchnią restauracyjną. – Najbardziej zdziwiło mnie to, że Mateusz naprawdę chciał wszystkiego, o czym opowiadał. Zaprojektowanie kuchni spełniającej bardzo określone oczekiwania jej przyszłego użytkownika to niezwykle satysfakcjonujące wyzwanie, ale i duża odpowiedzialność. W końcu to pomieszczenie, w którym domownicy spędzać będą dużo czasu, a Mateusz w szczególności. Wszystko musiało być dopięte na ostatni guzik – przyznaje Dorota Szelągowska.

Na portalu www.akademiasmaku.pl można obejrzeć podsumowanie z urządzania prywatnej kuchni Mateusza Gesslera. O projekcie oraz związanych z nim wyzwaniach opowiada oczywiście Dorota Szelągowska.

Kuchnia
2019-10-28

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket