Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

VORDON

Radioodtwarzacz samochodowy AC-8103AG

Radioodtwarzacz samochodowy

Duży ekran i Android

W ofercie marki Vordon dostępny jest model AC- -8103AG z Androidem i dużym ekranem dotykowym. Radioodtwarzacz doskonale sprawdzi się w praktycznie każdym samochodzie wyposażonym we wnękę o standardowym rozmiarze 1 DIN, do której został zaprojektowany.

Urządzenie pracuje w oparciu o Androida w wersji 7.1 i dwurdzeniowy procesor Cortex A11 MT803. Praca w oparciu o ten system daje praktycznie nieograniczone możliwości, jeśli chodzi o odtwarzanie multimediów, zarządzanie i komunikację. Ekran ma przekątną 10,6 cala i zapewnia wygodną obsługę radioodtwarzacza i rozmaitych funkcji, w jakie został wyposażony. Do podstawowych funkcji urządzenia należy odtwarzanie programów radiowych. W pamięci radioodtwarzacza można zapisać do 12 częstotliwości radiowych dla modulacji AM i 18 dla modulacji FM.

Model AC-8103AG ma wbudowane moduły Wi-Fi i Bluetooth (w wersji 2.1). Dzięki temu możliwa jest nie tylko łączność z Internetem, ale także streaming audio z urządzeń mobilnych – smartfonów i tabletów. Nie zabrakło również modułu GPS (MediaTek MT3336N).

Użytkownik może korzystać z wielu aplikacji, np. Facebook, Spotify czy Mapy Google. Obecność systemu Android umożliwia przeprowadzenie diagnostyki OBD (On-Board Diagnostic) z wykorzystaniem dużego ekranu radioodtwarzacza. Pozwala to na odczyt ewentualnych błędów silnika i aktualnych wskazań dotyczących jego parametrów. Wykorzystując odpowiednią aplikację, można ponadto uzyskać dostęp do historii napraw pojazdu, przypomnienia o zbliżającym się terminie ważności polisy czy przeglądu technicznego. Urządzenie ma również wsparcie dla urządzenia Yanosik Connect. Na panelu frontowym dostępne jest złącze USB, które pozwala na odtwarzanie plików multimedialnych z przenośnych pamięci flash. Na froncie znajduje się także czytnik kart pamięci (o pojemności do 32 GB). Radioodtwarzacz ma ponadto 16 GB pamięci wewnętrznej. Obsługuje m.in. takie formaty audio jak MP3, WMA, AAC, APE oraz FLAC i WAV, a także pliki graficzne BMP, GIF, JPG i PNG. Wśród obsługiwanych formatów wideo są m.in. AVI, MP4 i RMVB. Maksymalna moc wyjściowa urządzenia wynosi 4 × 60 W.

W zestawie znajdują się pilot zdalnego sterowania i mikrofon, który można wykorzystać podczas rozmów telefonicznych za pośrednictwem funkcji zestawu głośnomówiącego radioodtwarzacza samochodowego.

Radioodtwarzacz samochodowy
2019-10-03

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket