AMICA

Odkurzacz workowy Sharq VM 7011

Dostępny w ofercie marki Amica odkurzacz Sharq VM 70011 to jedna z nowości zaprezentowanych na berlińskich targach IFA. Nowoczesne urządzenie pozwala na zadbanie o porządek w domu, nawet jeśli żyją w nim zwierzęta.

Producent, projektując urządzenie, w dużej mierze skupił się także na komforcie użytkowania. Odkurzacz jest cichy, jego głośność to tylko 61 dB(A), dzięki czemu sprzątanie nie jest uciążliwe dla domowników. Nowoczesny i wyraźny wyświetlacz LED pokazuje cztery ikony informujące o tym, który poziom mocy jest aktualnie włączony. W zależności od potrzeby można dostosować siłę odkurzania odpowiednią dla zasłon, sof, dywanów czy parkietów. Odkurzacz rozpoczyna pracę na najniższym poziomie mocy i płynnie ją zwiększa. Stopniowe nabieranie mocy umożliwia komfortowe sprzątanie. Maksymalna moc odkurzacza to 700 W, a zasięg jego pracy wynosi 10 m.

Filtr wylotowy HEPA 13 we wnętrzu odkurzacza oczyszcza wydmuchiwane powietrze z zanieczyszczeń – nawet tych powstających wskutek pracy samego silnika. Gdy worek (pojemność 3,5 l) odkurzacza będzie pełny, poinformuje o tym c zerwony wskaźnik na jego pokrywie. Mechaniczna blokada uniemożliwia zamknięcie pokrywy bez prawidłowo zamocowanego worka. Silnik jest więc zabezpieczony przed uszkodzeniem spowodowanym dostaniem się do środka zanieczyszczeń.

W zestawie znajduje się turboszczotka, stworzona z myślą o miłośnikach zwierzaków, wyposażona w specjalny obrotowy wałek napędzany strumieniem powietrza. Z kolei specjalnie zaprojektowana miękka szczotka z długim syntetycznym włosiem nie rysuje parkietów. Odkurzacz jest wyposażony w miękkie i ciche kółka, a dzięki ich ogumieniu podłogi są bezpieczniejsze – nawet delikatne parkiety nie ulegają zarysowaniom. Oprócz elektronicznej regulacji mocy w uchwycie węża zastosowano regulację mechaniczną. Specjalny system uchwytów na wąż umożliwia odpowiednie złożenie urządzenia, dzięki niemu łatwiej można je zmieścić w ciasnej przestrzeni.

Odkurzacz workowy Sharq VM 7011
Odkurzacz workowy Sharq VM 7011
Odkurzacz workowy Sharq VM 7011
2019-09-30
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket