Strona domowa / / Artykuły / Kuchnia 6226IED3.375TsDpHb(Xx)

AMICA

Kuchnia 6226IED3.375TsDpHb(Xx)

Amica to nie tylko innowacyjne okapy sterowane gestami czy lodówki ułatwiające przechowywanie żywności, ale również eleganckie kuchnie wolnostojące, jak np. model 6226IED3.375TsDpHb( Xx) o szerokości 60 cm z pojemnym piekarnikiem wykorzystującym innowacyjny system BakingPro i funkcjonalną płytą indukcyjną.

Płyta ma 4 pola grzejne – dwa o średnicy 16 cm i dwa 21-centymetrowe. Wszystkie zostały wyposażone w funkcję Power Booster, która umożliwia szybsze gotowanie i smażenie.

Drzwi piekarnika mają 3 szyby. Wewnętrzna jest szybą refleksyjną, która odbija ciepło, zapobiegając nadmiernemu nagrzewaniu się szyby zewnętrznej. Na drzwiach (od wewnątrz) znajdują się wskazówki odnośnie do sposobu pieczenia rozmaitych potraw. Ten „poradnik kulinarny” podpowiada użytkownikowi, jaką temperaturę i jaki czas pieczenia dobrać do przygotowania określonej potrawy. Wszystko zostało przedstawione za pomocą sugestywnej ikonografii.

Piekarnik wyposażono w innowacyjny system BakingPro. Nowa konstrukcja komory zapewnia równomierną dystrybucję ciepła oraz stabilną temperaturę w całym piekarniku. Dzięki temu można przygotować dużą porcję wypieków, mając pewność, że będą one równo zarumienione i wypieczone. Komora z systemem BakingPro jest ponadto większa i ma więcej poziomów pieczenia. Jej pojemność to 77 l. Większe są również blachy. Piekarnik ma też funkcje szybkiego nagrzewania (w 3 min do temperatury 150 °C) i rozmrażania. Dostępny jest również obrotowy rożen. Drabinki boczne we wnętrzu komory piekarnika pozwalają na łatwe i bezpieczne wsuwanie i wysuwanie blach.

Wnętrze piekarnika elektrycznego zostało pokryte emalią EasyClean, która pozbawiona jest porów i zagłębień sprzyjających osadzaniu się brudu i tłuszczu. Piekarnik ma ponadto funkcję czyszczenia parowego. Para zmiękcza zabrudzenia, a czyszczenie ogranicza się do wlania szklanki wody na blachę, ustawienia piekarnika na 50 °C i pozostawienia urządzenia na 30 min. Brud zmiękczony przez parę z łatwością można usunąć przy pomocy gąbki z wodą i płynem do mycia naczyń.

Eleganckie i ergonomiczne chowane pokrętła pozwalające na obsługę płyty grzejnej i dostępnych funkcji piekarnika umożliwiają utrzymanie panelu sterowania w czystości.

Pod komorą piekarnika znajduje się szuflada na prowadnicach rolkowych, które zapewniają jej stabilne i ciche wysuwanie. Szuflada została wykonana z syntetycznych materiałów o dużej odporności na wysoką temperaturę. Jest to doskonała przestrzeń do przechowywania m.in. naczyń, patelni i garnków.

Kuchnia 6226IED3.375TsDpHb(Xx)
Kuchnia 6226IED3.375TsDpHb(Xx)
2019-09-30
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket