PROFIX

Promuje ekologiczne postawy i wspiera domy dziecka

Promuje ekologiczne postawy

Inicjatywa firmy Profix wspólnie z jej partnerami pozwala nie tylko zadbać o ekologię, ale również wspomóc domy dziecka.

Już od lipca listy przewozowe Profix wysyła drogą elektroniczną. Każdą stronę listu przewozowego przesłaną w formacie elektronicznym firma zmieni na jedną stronę książki dla dzieci z domów dziecka. Do końca roku może w ten sposób obdarować maluchy blisko 1000 pięknie ilustrowanych książek. Aby dołączyć do tej akcji, partnerzy firmy mogą zalogować się do platformy zakupowej B2B firmy Profix (www.partners.profix.com.pl) i wypełnić dostępny tam formularz. Po wyrażeniu zgody partner otrzyma elektroniczny list przewozowy, zanim przesyłka do niego dotrze. Pozwoli to przygotować się na jej przyjęcie. Ta forma przechowywania dokumentów ułatwia również ich archiwizację oraz zarządzanie nimi. Profix zachęca także do korzystania z elektronicznej wymiany faktur. Wybierając takie rozwiązanie, jeszcze bardziej zwiększy się liczbę kartek, które firma zamieni na strony książek dla dzieci.

2019-09-25