Strona domowa / / Artykuły / Odkurzacz

KAERCHER

Odkurzacz WD 3 Battery Premium Set

Odkurzacz

Bezprzewodowa uniwersalność

Odkurzacze uniwersalne słyną z funkcjonalności. Radzą sobie z zanieczyszczeniami w garażu, domu, a także na posesji. Bezprzewodowe zasilanie pozwala im na zyskanie jeszcze większej funkcjonalności.

Ekspert od czyszczenia – firma Kärcher rozbudowuje swoją ofertę odkurzaczy uniwersalnych o modele zasilane akumulatorowo. Należy do nich m.in. model WD 3 Battery w konfiguracji Premium Set. WD 3 to znana i dostępna już od kilku lat na rynku ceniona seria odkurzaczy uniwersalnych, teraz dostępna także w wersji bezprzewodowej. Za zasilanie odpowiada akumulator litowo-jonowy o napięciu 36 V, który może być wykorzystany także w innych bezprzewodowych urządzeniach firmy Kärcher.

Dzięki nowemu sposobowi zasilania zasięg pracy odkurzacza jest praktycznie nieograniczony i niezależny od sieci elektrycznej. Odkurzacz doskonale sprawdzi się w roli odkurzacza samochodowego oraz w piwnicy, garażu, przydomowym warsztacie, a także na podjeździe i tarasie. Jego zaletami są kompaktowe wymiary, niewielka masa oraz wielofunkcyjność. Zaczep na zderzaku umożliwia szybkie i wygodne odstawienie ssawki podczas krótkich przerw w pracy. Filtr kartridżowy przystosowany jest do pracy na mokro i sucho. W standardzie dostępny jest 17-litrowy zbiornik na zanieczyszczenia wykonany ze stali szlachetnej i wąż ssący o długości 2 m. Użyteczna funkcja wydmuchu jest przydatna, gdy nie chcemy zbierać śmieci do zbiornika.

Pojemność dostępnego w zestawie akumulatora to 2,5 Ah, pozwala on na 15 min ciągłej pracy. Czas ładowania przy pomocy standardowej ładowarki to nieco ponad 5 godzin. W zestawie znajdziemy także ładowarkę oraz ssawkę szczelinową i worek. Na rynku dostępna jest także wersja WD 3 Battery Set, której wnętrze zbiornika zostało wykonane z tworzywa sztucznego

Odkurzacz
Odkurzacz
2019-09-02
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket