Strona domowa / / Artykuły / Pralkosuszarka

SAMSUNG

Pralkosuszarka WD80K52E0AW

Pralkosuszarka

Funkcjonalne i smukłe „dwa w jednym”

Posiadanie zarówno pralki, jak i suszarki to duże udogodnienie, jednak czasami ogranicza nas przestrzeń. Na szczęście na rynku dostępne są pralkosuszarki, zapewniające skuteczne pranie i suszenie ubrań przez jedno urządzenie. Firma Samsung stworzyła innowacyjne pralkosuszarki w wersji „slim”, które dzięki swoim niewielkim gabarytom doskonale wpasują się w aranżację każdego wnętrza.

Urządzenia, w których można jednocześnie prać i suszyć ubrania, nie muszą zajmować wiele miejsca w łazience. Inżynierowie marki Samsung opracowali kompaktowe rozwiązanie w postaci pralkosuszarki o głębokości 46 cm. Dużym atutem tego urządzenia jest jego ładowność – podczas jednego cyklu może wyprać aż do 8 kg i wysuszyć nawet do 5 kg wsadu. Wyjątkowość nowego urządzenia marki Samsung nie kończy się na gabarytach. Producent wyposażył je w programy z funkcją pary, dzięki której usuwanych jest aż do 99,9 proc. szkodliwych bakterii i alergenów. Funkcja ta najlepiej sprawdzi się podczas prania pościeli lub bielizny. Dla tych, którzy szybko potrzebują wyprać i wysuszyć koszule, dobrym rozwiązaniem będzie program Pranie i Suszenie 59, który po zaledwie 59 minutach pozwala wyjąć z bębna czyste, świeże i suche ubrania.

Pralkosuszarka wyposażona jest w doceniane przez użytkowników rozwiązania techniczne. Dodatkowe drzwi AddWash pozwalają dorzucić spodnie, koszulkę czy skarpetki już po rozpoczętym cyklu prania, na każdym jego etapie, bez ryzyka wylania się wody (pod warunkiem, że temperatura wody w bębnie nie przekracza 50 °C). Technika EcoBubble zapewnia zaś skuteczne pranie nawet w niskiej temperaturze, co gwarantuje znaczną oszczędność energii elektrycznej. Aktywna piana, która powstaje w wyniku połączenia powietrza, wody i detergentów, wnika w głąb tkanin, dokładnie usuwając zabrudzenia bez naruszania struktury nawet bardzo delikatnych ubrań. Oszczędność energii zapewnia także silnik inwerterowy. Jego efektywność energetyczną, minimalny poziom generowanego hałasu i długotrwały okres eksploatacji potwierdza aż 10-letnia gwarancja. Nowa pralkosuszarka marki Samsung to połączenie innowacyjnych rozwiązań technicznych z kompaktowym rozmiarem, dzięki czemu doskonale wpasuje się w aranżacje nie tylko małej łazienki. Model WD80K52E0AW ma kolor biały. W ofercie marki Samsung dostępna jest również srebrna odmiana tej pralkosuszarki (WD80K52E0ZX).

Pralkosuszarka
2019-09-02
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket