Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

TECHNISAT

Aktualizacja systemu Smart Home

Aktualizacja systemu Smart Home

Firma TechniSat wprowadziła aktualizację oprogramowania dla systemu Smart Home. To największe jak dotychczas zmiany, które niemiecki producent wprowadził w swoim systemie. Aktualizacja ma zapewnić nie tylko łatwiejszą obsługę, ale także wprowadza nowe funkcje i usprawnienia.

TechniSat Smart Home to idea domu multimedialnego, w którym różnorodne urządzenia są połączone w sieć z „inteligentną” automatyką domową. Wprowadzone zmiany są odpowiedzią na potrzeby klientów i ekspertów z branży i mają usprawnić działanie oraz zwiększyć funkcjonalność systemu marki TechniSat.

Aktualizacja objęła jednostkę centralną i aplikację Connect, dzięki której obsługa całego sytemu będzie jeszcze bardziej komfortowa i jeszcze łatwiejsza, a cały system stabilniejszy, a do tego łatwiejszy w instalacji. Aplikacja Connect została całkowicie przeprojektowania i po aktualizacji może wyświetlać więcej przydatnych informacji (zwłaszcza na smartfonie). Wprowadzono również usprawnienia dla użytkowników, którzy dopiero uczą się korzystać z aplikacji i systemu Smart Home firmy TechniSat.

Po aktualizacji użytkownicy mogą np. sterować popularnym oświetleniem Philips Hue za pomocą wspomnianego oprogramowania Connect. Wcześniej posiadacze rozwiązań Philipsa i TechniSata byli zmuszeni używać dwóch osobnych aplikacji – oprogramowania Hue dla oświetlenia marki Philips i Connect dla systemu Smart Home TechniSata.

W nowej wersji wprowadzono również wyświetlanie powiadomień typu Push w trybie TV (podczas oglądania telewizji), które informują lub ostrzegają użytkownika, gdy na urządzeniu mobilnym mają miejsce określone zdarzenia.

2019-08-29

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2021 InfoMarket