THOMAS

Odkurzacz piorący Twin Aquawash Pet

Odkurzacz piorący

Dla miłośników zwierząt i nie tylko

Filtr wodny to jeden z najskuteczniejszych sposobów filtracji we współczesnych odkurzaczach. Nie tylko skutecznie zatrzymuje nawet najdrobniejsze zanieczyszczenia, ale także odświeża i nawilża powietrze. Wybór odkurzacza z filtrem wodnym polecany jest zwłaszcza alergikom czy posiadaczom zwierząt domowych.

W szczególności do tych ostatnich kierowany jest nowy odkurzacz marki Thomas – Twin Aquawash Pet, który oprócz filtra wodnego Aqua+ został wyposażony również w funkcję prania. Maksymalna moc odkurzacza to 1600 W. Zamiast filtra wodnego użytkownik ma także możliwość wykorzystania worka na kurz o pojemności 6 l. Odkurzacz ma także filtr HEPA H13 oraz mikrofiltr powietrza wylotowego. Najnowszy odkurzacz marki Thomas to przykład niezwykle udanego połączenia myśli technicznej z oczekiwaniami klientów oraz jakości i precyzji wykonania, którą dodatkowo wzbogaca wiele ciekawych i skutecznych rozwiązań.

Thomas Twin Aquawash Pet wyposażono w system spryskiwania pod ciśnieniem i zewnętrzny wąż natryskowy. W zestawie znajdują się ssawka do prania dywanów z nakładką do zbierania wody oraz ssawka do prania tapicerki. Producent dołącza także płyn do prania dywanów i tapicerki Thomas ProTex. Zbiornik na czystą wodę ma pojemność 2,4 l.

Na tym jednak nie koniec bogatego wyposażenia. Znajdująca się w zestawie rura teleskopowa wykonana została ze stali nierdzewnej, oprócz niej znajdziemy także szczotkę do parkietów i dywanów oraz ssawkę szczelinową z nakładką do odkurzania mebli. Jak wskazuje sama nazwa – Thomas Twin Aquawash Pet jest szczególnie polecany posiadaczom domowych zwierząt. Z pewnością przydatne dla nich będą dołączona ssawka do zbierania sierści oraz turboszczotka – nieodzowna w czyszczeniu dywanów i wykładzin.

Z walorów użytkowych warto wspomnieć o promieniu pracy, który wynosi 9 m. Odkurzacz jest także odporny na zachlapania, został wyposażony w włącznik Soft Touch i funkcję automatycznego zwijania kabla. O ochronę mebli dba zderzak, z kolei gumowane kółka Easy Drive nie niszczą podłóg i zapewniają łatwe manewrowanie. Odkurzacz Thomas Twin Aquawash Pet został wyprodukowany w Niemczech i dostępny jest wyłącznie w sieci Media Expert.

2019-07-02
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket