Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

PHILIPS, AOC

10 lat działalności MMD i nowe monitory

10 lat działalności MMD

Ten rok jest dla MMD wyjątkowy. Odpowiedzialna za dostarczanie na rynek monitorów marek Philips i AOC firma świętuje 10 lat działalności, co uczciła w trakcie zorganizowanej dla mediów konferencji prasowej.

Jak mówili jej przedstawiciele, w tym Paweł Ruman – country manager MMD w Polsce oraz Michel Wals – dyrektor sprzedaży na rynki Europy Wschodniej w MMD, łącząc udziały obu marek, firma jest obecnie jednym z liderów rynku monitorów. Jest to zasługa zarówno przeprowadzanych działań marketingowych – promocja na imprezach branży gamingowej, współpraca ze drużynami e-sportowymi, jak i przede wszystkim kompleksowej oferty produktowej, którą przedstawił Carlos Sanchez – product manager Europe & CIS w MMD. Obie marki kierowane są do różnego grona klientów. Marka Philips stawia przede wszystkim na rozwiązania biznesowe oraz dla graczy konsolowych. Znajdziemy w niej monitory dotykowe, wyposażone w port USB-C czy ekrany o proporcji 32:9. Philips 326M6VJRMB z linii Momentum to najnowsza propozycja dla graczy konsolowych. 32-calowa matryca MVA w rozdzielczości 4K oraz obsługa standardu HDR 600 gwarantują najlepszej jakości doznania wizualne. Nie zabrakło także tylnego podświetlenia Ambiglow. Z kolei model 241B7QGJ nazywany jest najbardziej „zielonym” monitorem dostępnym na rynku. Podczas przeciętnej pracy Philips 241B7QGJ pobiera zaledwie 11 W energii. Dodatkowo tworzywa sztuczne użyte do wykonania konstrukcji pochodzą w 85 proc z recyklingu. Za klasyczną 24-calową konstrukcją kryje się szereg rozwiązań ograniczających zużycie energii elektrycznej, w tym LightSensor – dostosowujący jasność ekranu do warunków oświetleniowych w pomieszczeniu czy PowerSensor – specjalny czujnik sprawdzający, czy przed monitorem znajduje się użytkownik. W razie wykrycia jego nieobecności automatycznie obniża poziom jasności. AOC dysponuje przede wszystkim ciekawą ofertą dla graczy i miłośników e-sportu. Wyróżnić w niej możemy prestiżową linię Agon. AOC AG353UCG jest kierowany do bardzo wymagających graczy. Ultrapanoramiczny monitor wyświetla obraz o rozdzielczości 3440 × 1440 px przy odświeżaniu 200 Hz na 35-calowej, zakrzywionej matrycy VA. Ponadto oferuje podświetlenie strefowe LED oraz obsługę VESA DisplayHDR 1000 i Nvidia G-Sync HDR. Dużym zainteresowaniem cieszą się również ekrany zakrzywione. CQ32G1 jest propozycją dla graczy szukających 32-calowego modelu z odświeżaniem 144 Hz w niewygórowanej cenie. Monitor oparto na zakrzywionej matrycy VA. Jest kompatybilny z AMD FreeSync. AG273QCX i AG273QCG to zakrzywione 27-calowe modele przeznaczone dla graczy. Pierwszy z nich oparto na matrycy VA o odświeżaniu 144 Hz. Monitor jest zgodny ze standardami VESA DisplayHDR 400 oraz AMD FreeSync 2 HDR. Drugi z nich cechują matryca TN o odświeżaniu 165 Hz, czasie reakcji 1 ms i zgodność ze standardem Nvidia G-Sync.

10 lat działalności MMD
10 lat działalności MMD

Gości przywitali Paweł Ruman – country manager MMD w Polsce (z lewej) oraz Michel Wals – dyrektor sprzedaży na rynki Europy Wschodniej w MMD.

10 lat działalności MMD

Ofertę monitorów przedstawił Carlos Sanchez – product manager Europe & CIS w MMD.

10 lat działalności MMD

Marka Philips postawiła na powiększenie swojego portfolio o gamę monitorów dotykowych.

10 lat działalności MMD

AOC Q27T1 i U32U1 to monitor powstałe we współpracy z biurem projektowym F.A. Porsche. Wyróżnia je wyjątkowe wzornictwo.

10 lat działalności MMD

Oczywiście, nie zabrakło możliwości sprawdzenia, jak w warunkach bojowych sprawują się najnowsze monitory AOC i Philipsa.

2019-07-02

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket